carhartt koszulka

Carhartt koszulka dzień chłopaka

Jestem z moim chłopakiem już dwa miesiące i to mój najdłuższy związek do tej pory. Może to brzmi śmiesznie, no ale mam dopiero 17 lat, to tam zawsze wszystko było prowizoryczne, i zaraz się rozstawałam z każdym. Z tym to co innego i czuję, że będziemy już razem na zawsze.

Czy Carhartt koszulka spodoba się mojemu chłopakowi?

carhartt koszulkaZbliżał się dzień chłopaka i chciałam kupić mu coś szałowego, aby się ucieszył, i wiedział, mi na nim zależy. Moje miasto czyli Katowice miało dużo sklepów z odzieżą dla facetów, ale nie byłam pewna, jaki ma rozmiar. Sprawdziłam kiedyś, bo jego bluza prosto leżała na krześle, i zerknęłam, że jego rozmiar to M. Postanowiłam więc kupić mu jakąś górną część garderoby, bo spodni to bym się chyba nie odważyła, bo nie wiadomo, czy by pasowały. Może backyard cartel by mu się spodobała, bo zwróciłam na nią uwagę ledwo weszłam do sklepu. No ale postanowiłam się jeszcze bardziej porozglądać, bo nigdy nie wiadomo, czy nie trafi się coś lepszego, zależy co tam sklep w ofercie ma. Niby prosto klasyk jest spoko, ale nie chciałam mu brać czegoś, co już ma kilka, bo miał kilka bluz i koszulek z tej firmy, więc pewnie wolałby coś innego dostać. Kręciłam się w koło tych półek i nagle olśnienie. Takie piękna i tania carhartt koszulka sobie leżała biedna sama na półeczce i aż się prosiła, żebym ją włożyła do swojego koszyka. Pomyślałam, że na pewno mu się spodoba, bo lubi takie wzorki. No ale niepewność jakaś była zawsze. Trochę za nią zapłaciłam, więc przykro byłoby mi, gdyby mu nie podpasowała, i nie chciałby w niej chodzić. Poszłam do niego w dzień chłopaka i dałam mu zapakowaną koszulkę.

Otworzył zaciekawiony i uśmiechnął się. Mówił, że nie trzeba było tyle wydawać na niego, no ale chciałam, żeby miał coś fajnego ode mnie. Od razu ją założył, i chodził w niej, mimo, że była na krótki rękawek, a tego dnia było już trochę zimno.