Chcę mieć przed domem nowoczesną ławkę

 

W końcu udało nam się wybudować za miastem. Marzyliśmy o własnym domu i w końcu się udało. Dla mnie bardzo ważny jest ogródek i okolica przed domem, ponieważ wszystko musi być bardzo zadbane. Lubię siedzieć przed domem latem.

Znalazłam tanią i bardzo nowoczesną ławkę

nowoczesna ławkaWpadłam na pomysł, że przydałaby nam się jakaś nowoczesna ławka, którą można postawić przed domem. Dzięki temu będę mogła tam sobie posiedzieć i rozkoszować się widokiem. Na przeciwko jest staw, który wygląda cudownie na tle lasu i przychodzi tam dużo zwierząt. Już nie raz widziałam sarenki i przyznam, że uwielbiam przez to właśnie przesiadywać przed domem. Mąż zgodził się ze mną, że taka nowoczesna ławka będzie doskonałym rozwiązaniem i obiecał pojechać ze mną do sklepu. W weekend z samego rana wybraliśmy się do miasta, ponieważ mieliśmy jeszcze do zrobienia zakupy spożywcze. W naszym ulubionym sklepie budowlanym znaleźliśmy mnóstwo ławek, które były bardzo ładne i nowoczesne. Była tam taka jedna nowoczesna ławka, która od razu mi wpadła w oko. Usiadłam na niej i była szalenie wygodna. Miała poduchy ułożone również na oparciu, co powodowało, że był bardzo wysoki komfort siedzenia. Mąż od razu się zorientował, że ta nowoczesna ławka mi się bardzo podoba i poprosił sprzedawcę o jej zapakowanie. Obiecał mi również, że jeszcze dziś mi ją zamontuje przed domem, bym mogła sobie posiedzieć i poobserwować przyrodę. Siedzenie na wygodnej ławce daje więcej wygody niż wózek, którym poruszam się na co dzień. Jestem na prawdę bardzo zadowolona.

Przez całe wakacje korzystałam w ławki i jeszcze późną jesienią mogłam przebywać przed domem, ponieważ pogoda dopisywała w tym roku. Na zimę mąż zabrał ławkę do piwnicy, żeby nie narażać je na niekorzystne warunki atmosferyczne.