Ciekawe aranżacje wnętrz

 

Ponieważ mój dom pełni również funkcję domowego przedszkola, potrzebowałam w nim niecodziennych oraz praktycznych rozwiązań. Wieczorem, gdy rodzice odbierają już swoje pociechy w moim domu zaczyna panować spokój i mogę podejmować gości. Dlatego właśnie chciałam czegoś dostosowanego do potrzeb dzieci i jednocześnie praktycznego, co pozwoli mi połączyć różne funkcje domu.

Aranżacje wnętrz dostosowane do potrzeb

aranżacje wnętrz krakówZdecydowałam się, że pomóc mi może specjalistyczna firma oferująca aranżacje wnętrz Kraków. Bardzo odpowiadał mi fakt, że pracownicy firmy nie bali się wyzwań i natychmiast przyjęli moje zlecenie. Projekt był konsultowany ze mną na każdym etapie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie spodziewałam się, że będą one tak wspaniałe. Jestem zadowolona, że zatrudniłam profesjonalną firmę, ponieważ sama nigdy nie wymyśliłabym tak funkcjonalnych i zarazem eleganckich rozwiązań. Przede wszystkim na ścianach zastosowano żywe kolory, które są odpowiednie dla dzieci, a dorośli odbierają je jako ciekawy wyraz nowoczesnego stylu. Meble, które zakupiłam za pośrednictwem firmy zajmującej się aranżacjami pozwalają na dostosowanie ich do potrzeb. Na przykład duży stół posiada regulację wysokości, dzięki której rano dzieci mogą zjeść przy nim śniadanie a wieczorem mogę wydać uroczystą kolację dla osób dorosłych. Zakupiłam również specjalne krzesła, które można położyć jedno na drugim, więc nie zajmują zbyt dużo miejsca.

Mój dom jest bardzo nietypowym miejscem. Od rana do popołudnia musi on być dostosowany do potrzeb małych dzieci, z kolei wieczorem przemienia się w miejsce spotkań osób dorosłych. Jestem bardzo zadowolona, że odpowiednia firma zajęła się aranżacją moich wnętrz, przez co dom doskonale spełnia obie swoje podstawowe role.

Więcej na: chmiest.com