Ciemne brązy z Khadi

Posiadanie pięknych włosów w kolorze innym niż nasz naturalny jest marzeniem wielu z nas. Często pragniemy głębokiego brązu, który wykonywany farbą chemiczną w domu tworzy nam prawie czarny i płaski kolor, a fryzjer zażąda sporej zapłaty za farbowanie, a do tego dalej jest to farba chemiczna. Jaka farba będzie dobra?

Wybór naturalnego farbowania z Khadi

khadi ciemny brązNaturalne farbowanie wydawałoby się bardzo uciążliwe, lecz takie nie jest, aczkolwiek może sprawiać delikatne problemy, gdy rozpoczynamy pierwsze farbowania. Boimy się o kolor jaki nam wyjdzie, a dodatkowo dowiadujemy się, iż hennę należy trzymać na włosach z godzinę albo dwie, a nawet więcej dla mocniejszego i ciekawszego efektu. Khadi ciemny brąz to idealny wybór dla każdej z nas, chociaż firma posiada tez inne mieszanki kolorystyczne w swoim asortymencie. Mimo to ciemny brąz kojarzy się nam z czymś egzotycznym i uwodzicielskim, więc często sięgamy po właśnie ten kolor. Henna wypełni puste miejsca po keratynie, dzięki czemu włosy znowu staną się bardzo grube, a do tego będą pięknie lśnić, ponieważ jest to dalej mieszanka ziół, które pozytywnie wpływają na nasze kosmyki. Kolor będzie trójwymiarowy i naprawdę piękny. Pamiętajmy też o ciekawej opcji przy farbowaniu henna jaką jest wzbogacanie mieszanki innymi naturalnymi składnikami. Pomogą one nam zmienić nieco odcień, który wyjdzie nam na głowie, przez co kolor możemy modyfikować według własnych indywidualnych potrzeb i zachcianek.

Khadi w swojej ofercie ma wiele mieszanek henny, które zapewniają nam piękne włosy. Mimo to jedną z najpopularniejszych jest ta z ciemnym brązem, ponieważ w takim kolorze czujemy się pewne siebie i uwodzicielskie. Warto zainwestować w naturalne farbowanie, które poprawi kondycję naszych włosów.