Czas wymiany starych kompresorów na nowe

 

Jako pracownik sieci sklepów motoryzacyjnych musiałem zadbać o to aby firma operowała wysokiej klasy sprzętem. Mieliśmy dwadzieścia placówek gdzie naprawialiśmy różnego rodzaju sprzęty. Nie były to tylko samochody.

Hurtowy zakup kompresorów do warsztatu

kompresory 100lNaszą ofertę kierowaliśmy w stronę każdej osoby, która potrzebowała naprawy czy to przyczepy rolniczej czy motocyklu. Jednak minął określony termin i musiałem zająć się wymianą kompresorów. Stare miały już trochę lat i nie były tak sprawne jak dawniej. W dodatku punkty zaczęły skarżyć się na ich wydajność i poprzednie modele oceniono nie zbyt pozytywnie. Teraz mieliśmy w planach zamówić trzydzieści nowych sztuk. Najbardziej interesowały nas kompresory 100l, które znosiły stałe użytkowanie i były przystosowane do ciągłej pracy. Oglądając oferty u producentów doskonale wiedziałem, że nasz sprzęt powinien być mobilny. To było ważne, ponieważ poruszanie się z miejsca na miejsce powinno zachodzić sprawnie. Dlatego kompresor 100l, który miałem zamawiać w tak dużej ilości musiał mieć stabilne koła i być prosty w transporcie. Tylko tak mogliśmy usprawnić pracę naszych mechaników. Również z dołu apelowano do mnie, żeby nowy towar miał twa tłoki. To było ważne jeżeli chodziło o ciągłą i bezawaryjną pracę, ponieważ takie były wymagania. Także musiałem nabyć porządny filtr powietrza i regulator ciśnienia. Poprzedni nie był zbyt dokładny co powodowało pewne problemy w jego użytkowaniu.

Na szczęście udało mi się znaleźć producenta, który zapewniał mi wszystkie zalety tego produktu. Na dodatek przy tak hurtowym zamówieniu dla sporej firmy czekał na rabat. Byłem z tego bardzo zadowolony, ponieważ nawet w przypadku większego przedsiębiorstwa cały czas redukowaliśmy zbędne koszty aby zyskać fundusze na inwestycje.