Czy warto zainwestować w kieszeniowe suszarki?

We wszystkich miejscach, w których chcemy móc wysuszyć ręce, przydadzą się kieszeniowe suszarki do rąk. Będą one głównym elementem wyposażenia łazienek w galeriach handlowych, na dworcach, w salonach fryzjerskich czy w firmach. Wyróżniają się interesującym designem i oryginalnością. Mogą stanowić element dekoracyjny łazienki. Z pewnością dodadzą szczyptę luksusu do miejsc, w których chcielibyśmy, aby nasi klienci czy współpracownicy czuli się komfortowo i wygodnie. 

Zalety korzystania z kieszeniowych suszarek do rąk

suszarki do rąk kieszenioweNowoczesne suszarki do rąk kieszeniowe różnią się od tych klasycznych. Przede wszystkim są od nich bardziej eleganckie i z pewnością sprawdzą się w łazienkach w miejscach, które chcemy, żeby wyglądały ekskluzywnie. Podczas gdy w tradycyjnych modelach trzeba podłożyć dłonie pod strumień wysuszającego je powietrza, kieszeniowe suszarki do rąk działają na zasadzie kieszeni- wówczas ręce umieszczamy między dozownikami powietrza, co powoduje rozpoczęcie suszenia. Tradycyjne suszarki umieszcza się na wysokości ramion, a więc wyżej niż te kieszeniowe, montowane zwykle na wysokości pasa. Czas suszenia w modelach kieszeniowych jest znacznie krótszy niż w tradycyjnym wariancie i wynosi około 7 sekund. Powietrze, zdmuchując cząsteczki wody z dłoni, nie powoduje ich przesuszenia. Woda zdmuchiwana jest do specjalnego zbiorniczka, dzięki czemu pozbywamy się problemu zalanej, śliskiej i brudnej podłogi. W wielu modelach suszarek kieszeniowych zamontowane są filtry HEPA, zatrzymujące 100% bakterii, dzięki czemu uzyskujemy higienę na wysokim poziomie. Grzałki stosowane w kieszeniowych suszarkach do rąk są energooszczędne i wydajne. Modele kieszeniowe są droższe niż tradycyjne, ale jest to inwestycja, która się zwraca. 

Kieszeniowe suszarki do rąk to dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie chcemy zadbać o ekskluzywność pomieszczenia i wrażenie luksusu u osób z niego korzystających. Są eleganckie, zgrabne, intuicyjne i szybkie. Mimo że koszt ich umieszczenia i utrzymania może wydawać się inwestycją większą niż np. tradycyjne ręczniczki papierowe, to jednak design, który dzięki nim uzyskamy, przełoży się na zadowolenie klientów.