Dj świetnie prowadził wesele

Chciałam się z wami podzielić, ze poznałam bardzo fajnego i przystojnego chłopaka. Znacie mnie już jakiś czas i wiecie, że do tej pory byłam sama. Mój blog dotyczył jedzenia, moich podróży i rodziny ale nigdy wcześniej nie wspominałam o żadnych chłopaku. Do tej pory nie miałam szczęścia w miłości i nie spotkałam na mojej drodze nikogo interesującego. Moja przyjaciółka organizowała wesele dla znajomych.

Spodobałam się djowi

dj na imprezy bydgoszczRodzinę zapraszała na uroczysty obiad w restauracji natomiast znajomych wieczorem do klubu. Klub był wynajęty tylko dla nas. Alkohol i jedzenie było dla nas przygotowane i poustawiane przy stołach. Wszystko było fajnie zorganizowane i przystrojone. Byłam pierwszy raz w tym lokalu i bardzo mi się spodobał. Muzyka była świetna, super się bawiłam wśród znajomych. W pewnym momencie zagadał mnie przystojny mężczyzna. Bardzo miło nam się rozmawiało i wymieniliśmy się numerami. Na początku myślałam, że to jakiś znajomy od Pawła pana młodego ale okazało się, że to dj na imprezy Bydgoszcz, który puszczał świetną muzykę. Mówił, ze od razu zwrócił na mnie uwagę i bardzo zależało mu żeby ze mną chociaż chwilkę porozmawiać. Było mi bardzo miło. Dobrze nam się rozmawiało chociaż nie mieliśmy na to dużo czasu. Bartek musiał wracać do pracy ale umówiliśmy się na drugi dzień na spacer i do kina. Jeszcze nigdy tak się nie czułam. Dj zrobił na mnie ogromne wrażenie po pierwszy jak był w pracy.

Puszczał świetną muzykę i wszyscy goście się dobrze bawili. Bartek organizował różne konkursy i zagadywał gości zachęcając ich do zabawy. Towarzystwo było młode wiec chętne do zabawy i udziału w różnych konkursach. Cieszyłam się, że Bartek zwrócił na mnie uwagę bo pasowaliśmy do siebie nasze spotkanie było udane i zdecydowaliśmy się je powtórzyć.