Dobór odpowedniego stanika do dużego biustu

Odpowiednio dobrana bielizna jest kluczem do komfortu codziennego życia każdej kobiety. Ważne zatem, aby przy każdym ruchu była ona odpowiednio dopasowana i tworzyła wrażenie drugiej skóry. Źle dopasowane staniki mogą wpłynąć na pogorszenie stanu piersi oraz wady kręgosłupa, spowodowane nieodpowiednim przytrzymaniem dużych piersi. 

Biustonosze o dużych rozmiarach 

staniki duże rozmiaryKobiety z dużym biustem bardzo często miały problem z wyborem odpowiedniego stanika. Całe szczęście dziś, aby kupić staniki duże rozmiary nie musimy wydawać dużej sumy pieniędzy oraz poszukiwać ich w trudno dostępnych miejscach. Pamiętajmy jednak, że najlepszym sposobem na dobranie odpowiedniego stanika jest wizyta u braffiterki. Pomoże ona nam dokładnie zmierzyć wszystkie potrzebne obwody, aby móc wybrać biustonosz, który będzie dla nas najlepszy. Duży biust zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Stanik zatem powinien być w stanie utrzymać duży ciężar w taki sposób, aby nie przeciążać kręgosłupa. Zdecydowanie złym pomysłem będzie postawienie na staniki koronkowe, które nie mają usztywnienia. Są one polecane głównie do małego oraz średniego biustu, gdyż jedyna znajdująca się w nich gumka jest w stanie utrzymać tylko niewielki ciężar. Bardzo wiele kobiet żyje w nieświadomości co do rozmiaru miseczki, którą nosi. Stawiają one na najbardziej popularne rozmiary, nie mając świadomości jak wielką krzywdę wyrządzają swoim piersiom. Zbyt mała miseczka może doprowadzić nawet do deformacji naszego biustu, warto więc oddać się w ręce profesjonalistki, aby dowiedzieć się jaki rozmiar stanika będzie dla nas idealny. 

Dobrze dobrana bielizna jest kluczem do atrakcyjności kobiety. Kiedy pozbędzie się ona starych, znoszonych majtek oraz biustonoszy i zastąpi je nowymi, dobranymi do swojej sylwetki oraz rozmiaru, poczuje się pewniej w swoim ciele, a nawet ubrania będą na niej lepiej się układać.