Dobra baza pod cienie do powiek

 

Stosowanie bazy pod cienie do powiek nie jest jeszcze bardzo popularne, a szkoda, bo to kosmetyk, którego nałożenie zajmuje minutę, a daje świetne efekty.

Jak używać bazę pod cienie do powiek essence

baza pod cienie do powiek essenceBaza pod cienie do powiek to kosmetyk jeszcze mało popularny, choć coraz więcej pań docenia jej zalety. Często jest tak, że cienie nałożone na powieki po pewnym czasie się ścierają, osypują bądź gromadzą w załamaniach skóry. Co ciekawe nie zawsze zależy to od jakości samego cienia. Czasem przyczyną może być konkretny typ cery. Np. kobiety o skórze tłustej, która produkuje duże ilości sebum, częściej mają problem z trwałością makijażu. Pomocna w takim wypadku może być baza pod cienie do powiek, która nie tylko przedłuża ich trwałość, ale też wygładza skórę na powiekach i wyrównuje ich koloryt, dzięki czemu makijaż prezentuje się jeszcze lepiej. Wydajna baza pod cienie do powiek essence jest łatwa w aplikacji. Można nałożyć ją na powiekę aplikatorem podobnym jak te do cieni. Aby kosmetyk dobrze połączył się ze skórą, dobrze jest dodatkowo rozprowadzić go opuszkami palców. Bazę rozprowadzamy na całej powiece, aż pod linię brwi. Po chwili nakładamy cienie, które mogą być zarówno sypkie jak i o kremowej konsystencji. Nie ma znaczenia jakiej marki cienie stosujemy, zazwyczaj bazy są uniwersalne i doskonale współgrają z różnymi produktami. Baza pomaga też wydobyć prawdziwy odcień cienia do powiek. Szczególnie osoby o bardzo jasnej, jak i ciemniejszej skórze często mają problem z dobraniem odpowiedniego koloru cieni. Baza daje gwarancję, że zakupiony przez nas cień będzie mieć na powiece dokładnie taki kolor jak w pudełeczku.

Odpowiednio dobrana baza pod cienie do powiek sprawi, że makijaż oka będzie bardziej wyrazisty i trwały. To bardzo wydajny kosmetyk, który starcza na długo.