Dobry psi fryzjer w Krakowie

 

Salon pielęgnacyjny dla psów przede wszystkim powinien charakteryzować się dużym doświadczeniem, ponieważ nie każdy pies jest spokojny w trakcie wizyty. Dlatego należy obchodzić się z nim umiejętnie i być spokojnym w trakcie zabiegu.

Fachowy fryzjer dla psów

strzyżenie psów krakówPodczas jednej wizyty u psiego fryzjera w krakowie możemy nie tylko poddać psa potrzebnemu mu strzyżeniu, ale i innym zabiegom pielęgnacyjnym. Właściciele psów często decydują się również na kąpiel swojego czworonoga. Dzięki odpowiednio dobranej odżywce i szamponowi sierść oraz skóra będę nie tylko pachnące, ale i zadbane. Przy okazji warto zlecić również czyszczenie uszu oraz oczu psiaka, a często takie zabiegi znajdują się w ofercie danego salonu. Pazury psa również od czasu do czasu wymagają sprawdzenia ich stanu. Jeśli są za długie, mogą przeszkadzać w chodzeniu czy bieganiu, warto więc pozwolić na ich obcięcie podczas wizyty. Doświadczony fryzjer pokaże nam również jak należy odpowiednio rozczesywać długą psią sierść, na której niestety często mogą powstawać kołtuny. Wybierając odpowiedniego psiego fryzjera warto kierować się nie tylko doświadczeniem, ale i zorientować się jak podczas wizyty traktowane są psy bardziej nerwowe czy nawet agresywne. Fryzjerem nie powinna kierować chęć zastosowania środków uspokajających dla psa, ale umiejętne podejście do czworonoga. Wiele nerwowych zachowań psów w takich sytuacjach wynika bowiem ze strachu czy dezorientacji. Psi fryzjer powinien wykazać się w każdej sytuacji zrozumieniem oraz sporą dozą cierpliwości dla czworonoga.

Wizyty u fryzjera przydadzą się od czasu do czasu każdemu psu. Dzięki temu skontrolujemy ogólny stan jego skóry, sierści czy pazurów, a dzięki zabiegom pielęgnacyjnym nasz pies będzie się pięknie prezentował.

Więcej na stronie www.salondlapieskow.pl