Dobrze wyprana tapicerka

Jestem ojcem dwóch córeczek w wieku czterech i sześciu lat. Dzień w dzień odbieram je z przedszkola w drodze do pracy. Są one bardzo rezolutne i żywiołowe. Ostatnio jednak przytrafił nam się mały wypadek. Podczas podróży pozwoliłem napić się młodszej córce gęstego soku, który niestety wylądował na tapicerce. Musiałem więc szybko znaleźć fachowca, który pozbędzie się tej plamy.

Fachowiec od prania tapicerek

dokładne pranie tapicerek w łodziBardzo lubię swój rytuał, który ustaliłem z żoną. Odbieranie dziewczynek z przedszkola jest dla mnie przyjemnością, ponieważ radośniej spędza nam się czas, stojąc w korkach. Moje córki są bardzo żywiołowymi dziećmi. Ostatnio mocno się o tym przekonałem. Niestety, jednego popołudnia, kiedy wracaliśmy do domu, pozwoliłem młodszej z córek napić się gęstego soku marchewkowego. Wszystko byłoby okej, gdyby ten nie wylądował na materiałowej tapicerce mojego samochodu. Nie byłem zły na dziecko, a na siebie, ponieważ powinienem na chwile się zatrzymać i w spokoju pozwolić jej się napić. Dlatego też szybko musiałem znaleźć specjalistę, którego domeną jest dokładne pranie tapicerek w Łodzi. Prędko znalazłem takiego fachowca w Internecie i się z nim skontaktowałem. Okazało się, że oferuje on swoje usługi z dojazdem do klienta, co bardzo mi odpowiadało. Umówiłem się z nim na kolejny dzień. Bardzo liczyłem na to, że po jego interwencji nie będzie śladu po plamie na tapicerce mojego auta.

Kiedy przyjechał do mnie specjalista od czyszczenia tapicerek, od razu widziałem, że mam do czynienia ze specjalistą. Jego sprzęt był bowiem imponujący. Już po dwóch godzinach nie było śladu po plamie od soku marchewkowego. Byłem więc niezwykle zadowolony z jego usług. Z pewnością ponownie z nich skorzystam, gdybym miał pecha i przydarzyłoby mi się coś podobnego.