Drewniane zabawki dla dzieci

Mój syn jest wielkim fanem motoryzacji. Mimo tego, że ma dopiero pięć, to zna niemal wszystkie modele samochodów i jest w stanie rozpoznać je bezbłędnie na ulicy. Od dwóch lat zbiera też małe samochodziki, imitujące modele prawdziwych marek. Nie mam więcej najmniejszego problemu z kupowaniem mu prezentów.

Parking cały wykonany z drewna

drewniany parkingŚwiat motoryzacji nie miał nigdy tajemnic przed moim mężem, który swoją pasją do aut zaraził naszego syna. Mimo tego, że ma on dopiero pięć lat, potrafi nazwać każdą markę, nawet, jak nie widzi znaczka z logo firmy. Ma cały karton małych modeli aut i uwielbia się z nimi bawić. Wszystkie prezenty, które dostaje, są w jakiś sposób powiązane z jego pasją. Ostatnio, z okazji urodzin, kupiłam synowi piękny drewniany parking, w którym zmieści się dużo samochodzików. Ma on kilka pięter, do których prowadzą pochyłe drogi. Parking wykonany jest z drewna, pięknie wykończonego i pomalowanego na wyraziste kolory. Synowi bardzo się spodobał i jest on teraz najczęściej używaną zabawką przez niego. Od dawna jestem wielką zwolenniczką drewnianych zabawek. Są one zupełnie nieszkodliwe dla środowiska, a przy okazji trudno je zniszczyć. Często mają też piękne, wyraziste kolory, a użyte do malowania drewna farby są w pełni bezpieczne dla młodego organizmu. Oprócz drewnianego parkingu chce jeszcze kupić duży tor dla aut, również w pełni wykonany z drewna. Znalazła bowiem sklep intenetowy, w którym jest ogromny wybór tego typu zabawek.

Wielka motoryzacyjna pasja mojego syna pozwala mi na wybór prezentów. Dostaje on zawsze mnóstwo samochodów i gadżetów umilających zabawę nimi. Odkryłam niedawno sklep internetowy, oferujący drewniane zabawki. I zamówiłam w nim drewniany parking w wyrazistych kolorach, który stał się teraz ulubioną zabawką syna.