Dzięki kabinie parowej mamy domowy luksus

 

Dziś możemy kupić kabinę, z której wydobywająca się para pozwoli stworzyć domowe spa w każdej łazience oraz nadać jej elegancki wystrój. Z uwagi na fakt, iż coraz częściej decydujemy się na ich zakup, stają się one powoli nie tylko luksusem, ale standardowym wyposażeniem łazienki, zapewniającym relaksującą kąpiel i odpoczynek.

Producenci kabin parowych dążą do zadowolenia Klientów

Każda kabina parowa zaprojektowana została z myślą o stworzeniu domowego Spa, gwarantującego pełen relaks. Kabina to już nie tylko prysznic, czy mgła wodna. Najczęściej jest ona bowiem wyposażona w funkcję hydromasażu. Może również być sauną. Każda kabina parowa w całości wykonana jest z materiałów o wysokiej jakości, jak chromowana stal nierdzewna, dzięki czemu jest ona odporna na matowienie i korozję. Bezpowrotnie minęły już czasy, kiedy zaparowane i matowe ściany kabin szorowało się i czyściło przysłowiową „szczoteczką do zębów”. Również ceny kabin nie są wygórowane, wobec czego ich zakup nie zrujnuje domowego budżetu, a dzięki nim zyskamy możliwość stworzenia małego spa w zaciszu naszej łazienki. Kabina parowa stanowi bowiem swojego rodzaju namiastkę sauny parowej, czy parowo – ziołowej. Na życzenie Klientów kabiny mogą być wyposażone nawet w pompę esencji zapachowych oraz zmiękczacz wody. Mają także nowoczesne elektroniczne panele sterujące, systemy zabezpieczające przed przegrzaniem, a dzięki odpowiednio zaprojektowanemu oświetleniu możemy uzyskać efekt koloroterapii.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż kabina parowa wykorzystuje przestrzeń kąpielową tak, by dawać uczucie wygody, elegancji i luksusu w naszej łazience. Oprócz samej pary, pełnią one również funkcje hydromasażu i oferują tradycyjny relaksujący prysznic, na który możemy sobie pozwolić, gdyż ich ceny są coraz bardziej przystępne.