Gabinet z mikrodermabrazją w Bydgoszczy

Kilka razy w roku, skóra na twarzy, wymaga profesjonalnego złuszczenia i oczyszczenia. Codzienny makijaż, zanieczyszczone środowisko, pot i naturalne procesy starzenia degradują nabłonek. By przywrócić mu blask oraz zniwelować zmarszczki, warto sięgnąć po zabieg mikrodermabrazji.

Bydgoskie salony kosmetyczne wykonujące mikrodermabrazję

mikrodermabrazja bydgoszczW Bydgoszczy możemy skutecznie poprawić wygląd naszej cery. Profesjonalne gabinety kosmetyczne oraz medycyny estetycznej, mają w swojej ofercie szczególnie popularny zabieg mikrodermabrazji. Polega ona na delikatnym złuszczeniu obumarłych, zanieczyszczonych i lekko zdegradowanych, wierzchnich warstw skóry. Jeśli potrzebna nam taka usługa pielęgnacyjno – oczyszczająca mikrodermabrazja Bydgoszcz jest miastem, gdzie możemy liczyć na profesjonalizm. Za pomocą specjalnych końcówek, powlekanych drobinkami diamentu (diament naturalny lub syntetyczny) albo korundu (tlenek glinu), mechanicznie oczyszcza się skórę. Zabieg poprzedza gruntowne przemycie, oczyszczenie twarzy, następnie właściwy proces mikrodermabrazji, trwający ok. 30 minut, po czym następuje nawilżenie. Zabiegi wykonywane są w seriach, podczas kilku wizyt. Koszt nie jest wysoki, zważywszy na rewelacyjne efekty. Do nich należy spłycenie, wygładzenie, redukcja zmarszczek o różnym stopniu nasilenia. Skóra jest lepiej napięta, promienna, odżywiona, jaśniejsza, pobudzona do życia. Lepiej produkuje kolagen.

Niewiele jest przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Zwykle wymienia się ciążę, alergie skórne i inne choroby skóry. Większość kobiet chwali sobie mikrodermabrazję w bydgoskich salonach kosmetycznych. To przyjemny i bardzo skuteczny zabieg o wielu zastosowaniach. Podstawowym celem jest odmłodzenie, oczyszczenie, rozjaśnienie i rewitalizacja cery.