etykiety foliowe

Gdzie produkuje się etykiety na produkty?

Nasza drukarnia wykonuje wszelkie usługi, dzięki czemu jesteśmy jedną z najwyżej ocenianych firm w rejonie. W naszej drukarni, która świadczy usługi online odpowiadam za przyjmowanie zamówień od klientów. Zlecają oni nam druk kodów kreskowych oraz wiele innych.

Realizacja zamówienia na etykiety foliowe

etykiety folioweCzęsto pojawiają się także etykiety logistyczne, ale w tym przypadku odbiorca podaje nam szczegółowe dane. Drukujemy kody kreskowe za pomocą sprawdzonych metod, które zawsze działają doskonale. Klienci często też zamawiają u nas etykiety usuwalne i wykonujemy je w standardowych szablonach. Podobnie jak praktyczne etykiety foliowe, które również występują w stałych standardach. Zanim zrealizuję zamówienie dla klienta na druk kodów to ustalam z nim osobiście wszystkie dane, ażeby mieć pewność, że zamówienie zostanie poprawnie zrealizowane. Nasza drukarnia otrzymuje dziennie kilkadziesiąt a czasami nawet kilkaset zamówień na etykiety logistyczne i jest przy tym naprawdę sporo pracy. Posiadamy nowoczesne drukarki, które są niezawodne a druk kodów realizowany jest błyskawicznie. Nawet nie musimy czekać aż drukarka się rozgrzeje, ponieważ działa od razu po włączeniu jej z trybu uśpienia. Wszystkie zamówienia na kody kreskowe przekazuję do naszego pracownika, który osobiście przeprowadza drukowanie również wszelkich etykiet foliowych. Dane otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej i zaczyna działać od razu.

Zanim oczywiście prześlę mu jakiekolwiek etykiety logistyczne do druku, to uważnie sprawdzam ich format oraz czy zawarte dane są poprawne. Nasz pracownik wykonuje tylko druk i nie sprawdza poprawności zlecenia. Za to odpowiadam ja osobiście. Kiedyś chciałam mieć swoją własną drukarnie i być może w przyszłości zdecyduję się na jej otworzenie. Póki co zbieram doświadczenie.