Gdzie znaleźć nasiona marihuany?

W Polsce zakazane jest hodowane marihuany. Natomiast zupełnie legalnie możemy sprzedawać, kupować, a także posiadać jej nasiona. Nie ma też limitów dotyczących ilości, w jakiej możemy zakupować nasiona, zatem można je kupować bez ograniczeń. 

Zakup kolekcjonerskich legalnych nasion marihuany 

kolekcjonerskie legalne nasiona marihuanyZakup ziaren konopi nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Bowiem mamy tak duży ich wybór, że początkujący kolekcjoner nasion, może mieć spory kłopot ze zdecydowaniem, które z nich są warte zakupu. Warto wspomnieć, że kupowanie, sprzedawanie, jak i posiadanie nasion jest w Polsce całkowicie legalne. Natomiast nielegalne jest ich sadzenie i hodowanie marihuany. To proceder, który jest karany z paragrafów, zawartych w kodeksie karnym. Dlatego też nasiona sprzedawane są wyłącznie w celach kolekcjonerskich i wcale nie brakuje hobbystów, którzy robią to od wielu lat. Sprzedawane przez sklepy nasiona, pochodzą z najlepszych upraw oraz ogólnie znanych hodowców, którzy uchodzą za najbardziej rzetelnych. Plantacje marihuany, z których pochodzą ziarna, znajdują się zarówno w Europie, jak i na innych kontynentach. Koszt nasion jest zależny od tego, jak popularne jest dana odmiana marihuany. Kolekcjonerskie legalne nasiona marihuany, jakie są dostępne w sklepach internetowych dzielą się na tzw. indoor oraz outdoor. Czyli takie, które nadają się do hodowli wewnątrz oraz na zewnątrz. Mamy też do czynienia z nasionami roślin „automatów” które rosną bardzo szybko, niezależnie od tego, gdzie są hodowane, dają też przyzwoity plon. 

Bardzo opłacalne jest kupowanie nasion w pakietach, pozwoli nam to zaoszczędzić nawet do kilkunastu złotych. Oczywiście oszczędności mogą być większe, jeżeli zdecydujemy się na zakup większej ilości ziaren. Sklepy internetowe posiadają w ofercie kilkadziesiąt odmian konopi.