Ile kosztuje Borelisspro?

 

Suplementy diety ostatnimi czasy mają nieciekawą prasę. W dużej mierze faktem jest, że wiele z nich nie poprawia stanu zdrowia pozostając dla niego neutralnym, natomiast jest też szereg suplementów, opartych wyłącznie na naturalnych składnikach, które pomagają z siłą lekarstw.

Gdzie kupić Borelisspro?

duolife medical formula borelissproFirma Duolife jest jedną z tych, której suplementy mają specjalistyczne zastosowanie, a ich skuteczność została udowodniona w wielu testach i badaniach. Jednym z nich jest naturalny środek Borelisspro, który łagodzi skutki ukąszeń kleszczy i stymuluje nasz układ immunologiczny. Borelisspro to tak naprawdę jedyny, tak skuteczny środek o specjalistycznym działaniu, ale jednocześnie niebędący lekarstwem. Duolife Medical Formula Borelisspro zawiera w swoim składzie wiele składników, ale najistotniejsze to ekstrakt z ziela czystka, ekstrakt z czosnku, ekstrakt z korzenia szczeci pospolitej, a także ekstrakt z oregano. To niespotykane na rynku połączenie składników, dostarczające organizmowi mnóstwa antyoksydantów, polifenoli i flawonoidów. Duolife Borelisspro jest sprzedawany w opakowaniach liczących trzydzieści oraz sześćdziesiąt kapsułek, które stosuje się w ilości od jednej do dwóch na dobę. Składniki Borelispro w szybkim czasie zregenerują układ odpornościowy i będą stymulowały go do wytężonej pracy, co skutkuje oczyszczeniem organizmu z toksyn i nabyciem sił witalnych. Jest to jeden z tańszych suplementów o specjalistycznym przeznaczeniu, wszak za większe opakowanie Borelisspro zapłacimy kilkadziesiąt złotych.

Ekstrakty roślinne zawarte w Duolife Borelisspro mają spore stężenie procentowe, a nie jedynie ich śladowe ilości. To między innymi ten fakt czyni ten środek skutecznym. Jest on również bezpieczny, bowiem oprócz ciąży oraz czasu karmienia, nie ma żadnych przeciwwskazań.