Jak dobrze uczcić Dzień Ojca?

 

Tata- w rodzicielskiej parze jest to najczęściej osoba, która bardziej stoi w cieniu ponieważ nie chce wchodzić w kompetencje mamy; w końcu ona jest częściej w domu, więc siłą rzeczy ona po prostu musi wiedzieć lepiej. Przynajmniej u mnie tak zawsze było. Paradoksalnie jednak lepszy kontakt zawsze miałam z tatą, a wielkimi krokami zbliżało się jego święto, więc poszukiwany był prezent na dzień ojca.

Idealny prezent dla Twojego taty

prezent na dzien ojcaDla mnie to zawsze tata był podporą, ostoją, człowiekiem z żelaznymi nerwami, którego naprawdę nie dało się wyprowadzić z równowagi, choć z siostrą wielokrotnie się o to starałyśmy, będąc jeszcze w szkole. Mama oczywiście także jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu, ale mimo wszystko to właśnie tata był tym, który pomagał rozwiązywać problemy. W związku z tym prezent na dzień ojca musiał być faktycznie wyjątkowy. Jest to taki dzień,w którym chciałoby się pokazać rodzicom jak bardzo doceniamy ich towarzystwo i cenne rady. Pomyślałam, że dobrym pomysłem byłoby sprezentowanie tacie zegarka, ale takiego porządnego, eleganckiego, który pasowałby zarówno do stroju formalnego, jak i codziennego. Jednak, żeby sprawić by całość miała bardziej zindywidualizowany charakter,stwierdziłam że fajnym dodatkiem będzie grawer, w którym zacytuje powiedzenie z naszego ulubionego filmu.

Od razu przystąpiłam do realizacji tej idei ponieważ cały proces wybierania zegarka nie jest taki prosty; wiadomo jak to jest z kobietami jak jest za dużo do wyboru to ciężko podjąć jakąś konstruktywną decyzję. Na szczęście w końcu wybrałam za radą siostry najładniejszy według nas model, udałam się po grawer, który został wykonany ładną czcionką i mogłam zanieść prezent tacie. Był zachwycony całym pomysłem tak samo jak ja.