Jak przechowywać susz konopny?

Medyczny susz CBD jest polecany wszystkim, którzy pracują pod presją, osobom zestresowanym, a także tym, którzy mają problemy z kontrolowaniem agresji. Jednakże dowiedziono, że zawarty w nim kannabidiol ma także silne właściwości przeciwbólowe.

Zakup legalnego suszu marihuany

legalny susz konopnyMarihuana lecznicza pachnie, wygląda i smakuje identycznie, jak jej nielegalny odpowiednik, toteż nawet koneserzy mogą mieć problem z ich rozróżnieniem. Jednak to jedyne podobieństwa, albowiem zupełnie inne jest ich przeznaczenie ze względu na zawarte w nich substancje czynne. Zwykła marihuana zawierać może bowiem od kilku do kilkudziesięciu procent psychoaktywnego THC, podczas gdy w medycznych odmianach tej rośliny znajdziemy nie więcej niż 0,002%. To zawartość mikroskopijna, co sprawia że nie ma właściwości odurzających i uzależniających. W przeciwieństwie do zwykłych konopi, od których można się uzależnić psychicznie. Legalny susz konopny jest sprzedawany na gramy, ale zakup jednego lub dwóch jest mało opłacalny. Bowiem najbardziej kalkuluje się zakup dziesięciu lub piętnastu gramów, gdyż pozwala nam to obniżyć cenę finalną nawet o kilkanaście procent. Zakupu suszu możemy dokonać w konopnych sklepach, które działają zarówno stacjonarnie, jak i online. Jednakże lepszą ofertą handlową, z uwagi na bardziej zróżnicowany asortyment, mają te drugie i to właśnie z nich robi zakupy zdecydowana większość konsumentów. W sklepach możemy zakupić też wiele akcesoriów do przyjmowania suszu, jak również gotowe skręty.

Koszt jednego grama marihuany z CBD, to wydatek nieodczuwalny dla portfela, a taki zakup może nam realnie pomóc. Nie tylko wtedy, gdy jesteśmy przemęczeni i zestresowani, ale także wtedy, gdy męczy nas ból o umiarkowanym lub bardzo dużym nasileniu.