Jedzenie dowiezione w krótkim czasie

Liga mistrzów zawsze była idealnym czasem, żeby spotkać się z kumplami. W tym czasie moja dziewczyna wyjechała w delegację i miałem wolną chatę. Dlatego zaprosiłem do siebie chłopaków na wspólne oglądanie meczu. Miałem piwo, paluszki i byłem gotowy do kibicowania.

Zamówienie jedzenia z dowozem 

jedzenie na dowóz gdańskChłopaki bardzo długo u mnie siedzieli, gdyż jeszcze po meczu postanowiliśmy pograć w gry na konsoli. Byłem już tak głodny, że postanowiłem zrobić kolację, ponieważ kumple też od dawna nic nie jedli. Okazało się, w lodówce poza piwem nie miałem nic, czym mógłbym poczęstować kumpli. Postanowiłem więc, że zamówię jakieś jedzenie na dowóz Gdańsk był miastem, gdzie właściwie każda knajpa realizowała dowozy, jednak mi zależało na czasie, ponieważ już byłem tak głodny, że nie chciałem długo czekać. Zapytałem chłopaków co by zjedli i wszyscy mieli ochotę na pizzę. Wybrałem pizzerię, która mieściła się najbliżej mnie i zamówiłem na dowód pięć dużych pizz. Ja sobie wziąłem jeszcze burgera z frytkami. Zaznaczyłem, że jestem bardzo głodny i poprosiłem, żeby jedzenie dowieziono jak najszybciej. Osoba, która przyjmowała zamówienie obiecała, że postarają się zrealizować moje zamówienie w pierwszej kolejności. Minęło zaledwie dwadzieścia minut jak zadzwonił domofon. Był to kierowca, którzy przywiózł zamówione w restauracji jedzenie. Byłem tak szczęśliwy, że dałem mu dość wysoki napiwek. Od razu zaczęliśmy z kumplami jeść. Jedzenie było smaczne, ciepłe i każdy najadł się do syta.

Następnego dnia z samego rana wybrałem się do sklepu na duże zakupy. Moja dziewczyna tego dnia miała wrócić z delegacji i nie chciałem, żeby lodówka świeciła pustkami. Kupiłem dużo zdrowej żywności i posprzątałem mieszkanie. Po imprezie z kumplami nie było żadnego śladu.