Jedzenie na pikniki

Każdy z nas z pewnością lubi pikniki: jedzenie różnych smakołyków na łonie natury to coś, czego nie da się nie uwielbiać. Czasami jednak mamy okazję zorganizować o wiele większy piknik niż taki dla siebie, męża i dwójki dzieci. Wtedy nie jesteśmy w stanie sami przygotować różnorodnego jedzenia dla wszystkich naszych gości. No i co mamy wtedy zrobić?

Jak wybrać najlepszy catering?

catering piknikowyMiałam ostatnio okazję organizować dość spory piknik dla rodzin z dziećmi – miało być dobre jedzenie i dużo zabawy. Wiedziałam oczywiście, że sama sobie nie poradzę z przygotowaniem jedzenia – trzeba było przecież przygotować różne posiłki i to w naprawdę sporych ilościach. Musiałam więc zdecydować się na jakiś catering piknikowy. Zależało mi jednak na tym, by wybrać ten najlepszy. Zależało mi na profesjonalnej firmie, która będzie umiała mi w razie czego doradzić. Musiałam więc wybrać firmę, która jest na rynku już od dłuższego czasu. Musieli być to w końcu doświadczeni ludzie, którzy znają się na rzeczy i będą w stanie mi zapewnić, że goście będą zadowoleni. Zależało mi też na pewnej elastyczności, żebym mogła sama dobrać sobie menu odpowiednie na tę okazję. Potrzebowałam jedzenia zarówno dla wegetarian jak i 'mięsożerców’. Przyznam też, że zależało mi na w miarę okazyjnej cenie, jednak to była ostatnia rzecz, na którą zwracałam uwagę – w końcu powinna liczyć się dla mnie jakość usług i nic więcej.

Wybierając usługę cateringową, dobrze jest zwrócić uwagę na opinie innych klientów, którzy korzystali z danej firmy. W końcu musimy być całkowicie pewni, że dany catering będzie w porządku – drugiej szansy już nie będzie i jeśli gościom nie zasmakuje, to będziemy mieć problem. Dlatego sprawdzajmy wszystko porządnie, a piknik na pewno pójdzie dobrze.