Karty na prezent z okazji Komunii

Są takie uroczystości, które nie odbędą się bez wręczenie karty urodzinowych, z okazji pierwszej Komunii czy bierzmowania. To właśnie z okazji tych uroczystości najczęściej wręczany są prezenty w postaci pieniędzy. Już od dawien dawna przyjęło się, że pieniądze wręczamy w kopercie no i najlepiej z kartą, w której będą wypisane najszczersze życzenia. Takie karty za kupimy praktycznie w każdym sklepie papierniczym.

Najpiękniejsze karty z różnych okazji

kartka na komunięZdecydowanie takie uroczystości jak Komunia święta lub chrzest i ślub wiążą się z większymi prezentami. Mogą to być prezenty rzeczowe, ale najczęściej dajemy jednak pieniądze. Do nich przyda się fajna karta z życzeniami. Piękna kartka na komunię może być oczywiście w kolorze białym lub kremowym. To są kolory czyste i zawsze eleganckie. Dlatego pasują właśnie na karty prezentowe z różnych okazji. Oprócz tego, ze do karty możemy schować pieniądze na prezent to sama w sobie kartka stanowi świetną pamiątkę. Chyba wszyscy rodzice zostawiają takie karty po komunii i chrzcie na pamiątkę dla swojego dziecka by potem mu je przekazać jak będzie starsze. Cena za kartę to koszt około 10 złotych. Niektóre mogą być nawet w formie książki, w której jest dużo życzeń i miejsca do wypisywania. Są tez karty mniejsze, które nie maja kilkunastu stron w środku. 

Zawsze będąc gościem na weselu czy komunii przynosimy prezent w postaci pieniędzy. Takie pieniążki chowane są do karty, którą można kupić w sklepach papierniczych lub nawet w sprzedaży online. Najpiękniejsze można zamówić u osób, które tworzą rękodzieła. Taka piękna własnoręcznie robiona kurtka napewno się nie powtórzy wśród kilkudziesięciu innych kart komunijnych. Jej koszt to koło 20-30 złotych lecz jest ona niepowtarzalna i zawsze zrobiona starannie.