akcesoria jeździeckie

Kolega ma sklep z akcesoriami jeździeckimi

Niedawno całkiem przypadkiem spotkałam długo nie widzianego kolegę. Bardzo ucieszyłam się z tego powodu, że po tak długim czasie udało mi się z nim spotkać. Okazało się, że kolega od razu po skończonej szkole wyjechał na parę lat za granicę i dlatego też tyle czasu go nie widziałam.

Kolega zna się na akcesoriach jeździeckich

dla jezdzcaJednak około pół roku temu przyjechał już na stałe. I teraz za dosłownie parę dni zamierza otworzyć swój własny interes. Będąc za granicą po prostu odkładał pieniądze na to żeby założyć jakiś interes. I teraz w końcu mu się to uda. Kolega ma otworzyć sklep, w którym to będą sprzedawane najlepszej jakości akcesoria jeździeckie ponieważ jest to oś na czym kolega naprawdę się zna. Mieszkamy w dużym mieście i myślę, że taki sklep ma jak najbardziej rację bytu. Kolega powiedział, że zanim zaczął działać w tym kierunku żeby otworzyć ten sklep zrobił rozeznanie w mieście czy taki sklep będzie się mu opłacał.I według niego powinien się opłacać. Spytałam się go czy będą tam u niego bryczesy damskie bo ja też kiedyś jeździłam konno i nawet tak kiedyś myślałam o tym że dobrze byłoby się kiedyś na konie przejechać. Nie mam jednak bryczesów a bez nich to trochę bez sensu jechać. Kolega powiedział, że oczywiście, że będzie miał tego typu rzeczy. Zresztą zaprosił mnie przy okazji na otwarcie swojego sklepu, które nastąpi już za trzy dni. Ja jak najbardziej z chęcią tam przyjadę. Zresztą ten sklep będzie znajdował się bardzo blisko mojej pracy. Także po skończonej pracy mogę wejść do tego sklepu.

Gdy tylko będzie miał dla mnie odpowiednie bryczesy to pewnie także przy okazji je kupię. Kibicuję teraz koledze żeby ten interes okazał się sukcesem. Wiem, że będzie musiał wydać trochę pieniędzy na reklamę żeby wszyscy chętni mogli dowiedzieć się gdzie ten sklep się znajduje właśnie.