panele fotowoltaiczne

Kolektory słoneczne – oczekiwanie na dostawę

Jestem dzisiaj zmęczona. Miałam awarię w pracy. Okazało się, ze nie dojechał do nas towar, który miał być w piątek. To jest kolejny dzień zwłoki.

Panele słoneczne stają się coraz bardziej popularne

panele fotowoltaniczneW piątek dzwoniłam do wszystkich klientów, żeby poinformować ich o opóźnieniu i dzisiaj musiałam robić to samo. W piątek gwarantowała że dzisiaj już na pewno będzie towar więc nie dziwię się, ze wielu klientów było zdenerwowanych kolejnym dniem spóźnienia. Producent, dzisiaj zagwarantował mi, ze jutro ostatecznie towar do nas dojedzie. Klienci zostali o tym poinformowani i mam nadzieję, że to już jest ostateczna wersja. Klienci czekają na kolektory słoneczne. Do tej pory nigdy nie mieliśmy żadnych opóźnień dlatego mamy tak dużo zleceń. Mam nadzieje, ze ta jednorazowa sytuacja nie będzie miała wpływu na opinie o naszej firmie. Inwertery zamawiamy od najlepszego producenta. Niestety każdemu może przydarzyć się jakaś sytuacja, na która do końca nie ma się wpływu. Producent miał problemy z maszyna ale już jest wszystko rozwiązane. Do tej pory zestawy fotowoltaiczne były doceniane przez klientów za wysoka jakość wykonania. Nasz sklep miał zawsze wysokie dochody. Nigdy nie narzekaliśmy na brak klientów. Zatrudniamy także przedstawicieli handlowych, którzy wyszukują nowych biznesowych klientów. Cena za kolektory słoneczne jest spora ale nasza firma wprowadziła sprzedaż ratalną. Od tego momentu sprzedaż dodatkowo nam wzrosła. Co jakiś czas przygotowuję takie raporty i było widać znaczny wzrost. Kolektory słoneczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów.

Klienci są coraz bardziej świadomi, że można dzięki takim sprzętom wpływać na środowisko a przy okazji oszczędzać na rachunkach. Dzisiaj kurier przyjechał z zaległymi zamówieniami. Klienci zostali już powiadomieni.

Więcej informacji na ozeshop.pl