Koleżanka jest dobra w sprzedaży mebli na wymiar

 

Pracuję w sklepie meblowym od początku jego działalności. Sklep znajduje się w centrum miasta Gdańsk. Mój szef postanowił zatrudnić dodatkową osobę do pomocy. W sezonie świątecznym zazwyczaj mamy wiele promocji i sprzedaż jest dosyć wysoka. Właścicielowi zależy na tym, żebyśmy nie musieli zostawać po godzinach dlatego poszukuje dodatkowego pracownika.

Wprowadzam nową koleżankę w sprzedaż mebli

meble na zamowienie gdanskNowa koleżanka została do nas zatrudniona z polecenia. Jej mąż pracuje w naszej firmie od wielu lat i jest magazynierem. Jak tylko dowiedział się, że w naszym dziale będzie potrzebna dodatkowa osoba od razu pomyślał o swojej żonie, która ma doświadczenie w sprzedaży. Monika była bardzo miła i szybko przyswajała wiedzę. Miała spore doświadczenie w sprzedaży mebli na wymiar. Kiedyś pracowała w salonie meblowym w Warszawie zanim poznała swojego obecnego męża i zanim zdecydowała się na przeprowadzkę do Gdańska. Mam nadzieję, że z Moniką będzie mi się dobrze pracowało. Meble na wymiar są proste w sprzedawaniu. Trzeba przestrzegać pewnych zasad i wiedzieć jakie produkty nasza firma oferuje swoim klientom. Nasza firma oferuje klientom drzwi na zamówienie z bardzo dobrego drewna. Meble kuchenne chętnie są zamawiane przez naszych klientów. Nasze produkty sprzedajemy także na zamówienie, które klienci mogą zgłaszać za pomocą naszej firmowej strony internetowej. Monika bardzo szybko załapała całą procedurę. Byłam z niej dumna.

Nasza firma miała kolejny raz przed świętami bardzo wysoką sprzedaż. Właściciel w okresie świątecznym przygotowuje ciekawe promocje, które cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Dzięki zatrudnieniu dodatkowej osoby, nie musiałam zostawać po godzinach. Mogłam się spokojnie przygotować do świąt i porobić porządki.

Więcej znajdziesz na wyszecki-musial.pl