Kredyty od doradcy finansowego

 

Wiele razy potrzebujemy w życiu pożyczyć pieniądze, czy to na remont mieszkania czy to na zakup domu lub samochodu. Wielu ludzi bierze również kredyty czy pożyczki na wakacje, ale mało kto ma czas na przeglądanie i czytanie wielu ofert dostępnych w bankach czy firmach zewnętrznych. Tutaj z pomocą przychodzi doradca finansowy.

Wsparcie doradcy finansowego

doradztwo finansowe rzeszowDlaczego warto korzystać ze wsparcia doradcy finansowego? Czy są z tego tytułu jakieś dodatkowe opłaty? Kiedy potrzebujesz zaciągnąć odpowiedni kredyt na mieszkanie, remont domu czy też na auto lub wakacje to często samodzielnie przeglądasz setki ofert i nie wiesz tak naprawdę, którą wybrać. W takich przypadkach bardzo dobrym rozwiązaniem jest udanie się do doradcy finansowego. Otrzymasz pomoc co do kredytu, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Dowiesz się jakie musisz posiadać dokumenty czy też jakie zabezpieczenia musisz mieć i ile zarabiać, aby otrzymać kredyt który Cię interesuje. Nie musisz więc samodzielnie czytać ofert i regulaminów wielu banków, które są bardzo długie i nudne. Kredyty mieszkaniowe udzielane są często klientom, którzy posiadają stałe źródło dochodu i mogą być udzielone jako 100 krotność swojego dochodu. Czyli jeżeli zarabiamy 2500zł to możemy zaciągnąć maksymalny kredyt w wysokości 250 000zł. Jednak gdy chcemy skorzystać z takiego kredytu wspólnie ze współmałżonkiem, który osiąga podobne dochody, to możemy liczyć nawet na 500 000zł kredytu, czy nawet trochę więcej.

Doradcy finansowi są dzisiaj bardzo potrzebni zwłaszcza klientom, którzy cenią sobie czas i nie mają czasu przeglądać wielu ofert pożyczkowych czy kredytowych różnych banków i firm pozabankowych. Często wielu doradców nie bierze żadnych opłat za doradztwo w sprawie kredytu i ich usługi są bezpłatne.

Więcej znajdziesz na multifinanse24.pl