Krem Alphanova 50

 

Każdy marzy o pięknej, złocistej opaleniźnie, ale trzeba pamiętać, że promienie słoneczne są szkodliwe dla naszej skóry. Każda ekspozycja na słońcu przyczynia się do starzenia skóry, więc trzeba każdorazowo stosować  kremy ochronne.

Dla kogo są przeznaczone kremy Alphanova?

alphanova 50Skóra niemowląt i osób z jasną karnacją jest szczególnie narażona na poparzenia słoneczne, dlatego trzeba regularnie się smarować kremem z filtrami przeciwsłonecznymi. Jednak warto to robić zanim wyjdziemy z domu, ponieważ zaczynają one działać dopiero po kilkunastu minutach. Przeważnie trzeba tą czynność powtarzać co kilka godzin, jeżeli przebywamy na słońcu. Niektóre kremy są wodoodporne, więc z powodzeniem można je stosować  podczas kąpieli wodnych. Jednym z lepszych produktów dla dzieci jest krem Alphanova 50, który doskonale chroni delikatną skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Krem na postać lekkiego żelu, który szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów. W swoim składzie posiada olej kokosowy, monoi i karanję, które natłuszczają odżywiają, zmiękczają i chronią skórę przed przebarwieniami. Cechą charakterystyczną tego produktu, jest całkowicie naturalny skład, dzięki czemu krem nie uczula i może być stosowany przez alergików. Jego wysoki filtr przeciwsłoneczny gwarantuje stałą ochronę. Sprzedawany jest w formie tubki o pojemności pięćdziesięciu mililitrów, którą łatwo ze sobą zabrać na wakacje, do pracy czy na spacer. Jest to krem doskonałej jakości, który możemy kupić w aptekach.

Opalanie się bez ochronnego kremu, grozi poparzeniami, a przede wszystkim przyczynia się do starzenia skóry. Zdecydowanie lepiej unikać słońca, a jeżeli już na nim przebywamy, to stosować kremy z wysokim filtrem takim jak na przykład firmy Alphanova.