Magnes na lodówkę prezentem z wakacji

Długo odkładałam pieniądze, ażeby wyjechać na wakacje w tym roku. Niewiele zarabiałam i wcale to takie łatwe nie było. Miałam w planach wyjechać w góry i zamierzałam to zrealizować. Wiele sobie odmawiałam w międzyczasie, ale dzięki temu właśnie udało mi się uzbierać pieniądze na wyjazd.

Magnes na lodówkę ze śmiesznym nadrukiem 

magnesy z nadrukiemW górach wszystko kosztowało dużo więcej niż u mnie we wsi, więc musiałam oszczędzać. Planowałam kupić pamiątki, ale doszłam do wniosku, że kupię prezent tylko dla mamy. W okolicy było całe mnóstwo stoisk z pamiątkami i na jednym z nich dostępne były magnesy z nadrukiem, które od razu mi się rzuciły w oczy. Nadruki były różne i bardzo śmieszne. Moja mama miała ogromne poczucie humoru i wiedziałam, że taki magnes na pewno jej się spodoba. Wybór był ogromny i długo się zastanawiałam nad tym jaki magnes na lodówkę wybrać. Wiedziałam od razu, że to był świetny pomysł, ponieważ mama na lodówce miała różne magnesy, które przytrzymywały różne notatki czy przepisy. Ostatecznie wybrałam magnes, który idealnie pasował do mojej mamy. Na magnesie był obrazek kobiety w fartuchu, która trzymała w jednej ręce butelkę wina a w drugiej kieliszek. Magnesy na tym stoisku były dostępne w rozsądnej cenie i cieszyłam się, że będę miała jakąś pamiątkę dla mamy. Urlop w górach spędziłam bardzo przyjemnie. Mogłam wydawać swobodnie pieniądze, ponieważ miałam już dla mamy kupioną pamiątkę w postaci magnesu na lodówkę. Wiem, że bardzo jej się on spodoba.

Po powrocie do domu od razu odwiedziłam mamę, ażeby dać jej prezent. Mama była zaskoczona, że jej coś kupiłam i uznała, że niepotrzebnie wydałam pieniądze. Kiedy jednak zobaczyła magnes na lodówkę, to od razu na jej twarzy pojawił się uśmiech. Prezent bardzo jej się spodobał.