Mama pracuje w klubie i jest trenerem personalnym

 

Moja mama prowadzi rożne zajęcia w klubie sportowym. Klub fitness znajduje się na naszym osiedlu od pięciu lat. Mama została do niego zatrudniona cztery lata temu i od tego czasu ma coraz więcej chętnych klientek na rożne zajęcia, które prowadzi.

Mama jest trenerem personalnym

trener personalny warszawaMama swoja przygodę z treningami zaczęła po porodzie. Kiedy mnie urodziła szukała pomysłu na siebie i zaczęła od ćwiczeń na rozciąganie. Kiedy zauważyła efekty i swoje lepsze samopoczucie to zdecydowała się na kształcenie w tym kierunku. Mogła być ze mną w domu i zdobyć umiejętności na ten temat. Kiedy ja poszłam do przedszkola mama zapisała się do szkoły i zyskała sporo certyfikatów. Trening personalny jest bardzo popularny w naszym mieście. W Warszawie jest wielu chętnych na takie zajęcia. Mama jak już posiadała odpowiednie doświadczenie zdecydowała się na prace w tej branży. Zaczynała od podstawowych zajęć a teraz prowadzi ich kilka o różnych poziomie trudności. Mama jako  trener personalny bardzo dobrze sobie radzi. Ma wielu zadowolonych klientów i klientek. Trener osobisty w dzisiejszych czasach może sporo zarobić. mama stara się być dyspozycyjna dla swoich klientów. Umawia się z nimi w rożnych porach dnia tak żeby najlepiej się do nich dopasować. Czasem nie ma żadnego treningu w trakcie dnia a następnego dnia jest w klubie od rana do nocy. Mama uwielbia swoją pracę i cieszy się, ze jest niezależna. Podziwiam mamę za jej upór i realizację wyznaczonych przez siebie celów.

Chciałabym w przyszłości mieć także tyle pasji i zainteresowań co moja mama. Pomimo swojego wieku nie wygląda na swoje lata. Mama twierdzi, że zawdzięcza to aktywności fizycznej. Mnie i tatę także zachęca do ćwiczeń. Sporo razem biegamy a także jeździmy na rowerze. Dzięki mamie mam także darmowa wejściówkę na różne zajęcia w jej klubie.

Źródło http://trenerzywarszawa.pl