Mój szkolny bal w długiej czarnej sukience

Zbliżał się koniec roku szkolnego. Podobnie jak w latach poprzednich, w mojej szkole odbywał się coroczny bal związany z wakacjami. W tym roku byłam już w drugiej klasie liceum, więc postanowiłam zakupić na tę okoliczność wyjątkowe ubranie, aby dobrze wypaść przed innymi.

Stylizacja balowa z długą czarną sukienką

długa czarna sukienkaJakiś czas później, razem z moją mamą wybrałam się na zakupy. Odwiedziłyśmy kilka sklepów, zanim wreszcie trafiłyśmy na ten najbardziej odpowiedni. W sklepie z elegancką odzieżą przymierzyłam kilka propozycji, które zostały mi przedstawione przez uprzejmą panią ekspedientkę i po kilkunastu chwilach, zdecydowałam się na zakup. Moja nowa długa czarna sukienka prezentowała się niezwykle elegancko. W mojej nowej sukience czułam się niezwykle elegancko, a kolor oraz krój świetnie pasowały do mojej sylwetki, podkreślając wszystkie atuty mojej urody. Byłam bardzo zadowolona z zakupów, z niecierpliwością wyczekiwałam balu szkolnego. W końcu ten dzień nadszedł, a ja byłam niezwykle szczęśliwa i podekscytowana. Już od samego rana szykowałam się na wieczór. Wreszcie, po kilku godzinach przygotowań mogłam zjawić się na balu szkolnym. W mojej nowej sukience zrobiłam niemałe wrażenie na koleżankach i kolegach. Sukienka była wykonana z bardzo dobrej jakoś ci materiału, była obszyta elegancką koronką na dole, a ramiona nie były zakryte, dzięki czemu  mogłam zaprezentować się jeszcze lepiej. Podczas całego balu, w nowej sukience czułam się niezwykle elegancko i swobodnie. Sukienka zapewniła mi maksymalny komfort, mogłam w niej swobodnie się poruszać i tańczyć i byłam bardzo zadowolona z tego, że zrobiła tak duże wrażenie. Tego wieczoru bawiłam się wyśmienicie. Było to dla mnie niezwykłe doświadczenie, gdyż ten wakacyjny bal szkolny na długo pozostanie w mojej pamięci.

Nasza szkoła miała bardzo fajną tradycję. Co roku, na zakończenie roku organizowano uroczysty bal, na którym każdy z nas pojawiał się w bardzo wyszukanych i eleganckich stylizacjach. W tym roku również i ja zdecydowałam się na to, aby kupić piękny i klasyczny ciuch. Razem z moimi przyjaciółmi bawiłam się wspaniale i wiedziałam, że ta noc na długo zapadnie nam w pamięci.