Montaż okien w biurowcu

Moja firma zatrudniała trzy osoby, ponieważ nie miałem aż tylu zleceń, żeby pracowało dla mnie więcej osób. Po jakimś czasie doszedłem do wniosku, żeby zatrudnić konsultanta, który będzie pozyskiwał dla mnie klientów. Opłaciło się, ponieważ dzięki temu dostawałem kilkanaście razy więcej zleceń.

Zamontowanie nowoczesnych i szczelnych okien

okna pcv z GrójcaNa zlecenia jeździłem często sam, jak było do wykonania coś na szybko. Mój konsultant poprosił mnie o spotkanie, ponieważ miał dla mnie ważną informację. Okazało się, że załatwił mi ogromne zlecenie na montaż okien w biurowcu, który mieścił się w centrum miasta. Okien do wymiany było ponad pięćdziesiąt i pieniądze z tego zlecenia miały być spore. Musiałem więc jak najszybciej zamówić okna pcv z Grójca, bo tam był sklep z najniższymi cenami w województwie. Zanim pojechałem po okna, to sprawdziłem jakie miały być w biurowcu zamontowane. Okna szybko kupiłem i już następnego dnia mogłem zabrać się za realizację tego zlecenia. Do montażu okien zabrałem ze sobą wszystkich swoich pracowników. Dostałem określony czas na realizację tego zlecenia i musiałem się wyrobić. Klient miał jeszcze kilka innych zleceń, które zamierzał mi przekazać, ale pod warunkiem jak się sprawdzę. Okna montowane były przez cały tydzień. Moi ludzi nawet zgodzili się przyjść do pracy w weekend, ponieważ wiedzieli jak ważne było dla firmy to zlecenie. Postanowiłem zapłacić im więcej, ponieważ zdecydowanie sobie na to zapracowali. Zdążyłem na czas ze zleceniem.

Montażem okien zajmowałem się najczęściej, ponieważ głównie takie zlecenia otrzymywałem. Posiadałem w tym ogromne doświadczenia i pracowałem doskonale. Klienci szybko obdarowali mnie zaufaniem, co rzecz jasno przełożyło się na poprawę kondycji finansowej mojej firmy.