sklep z komiksami

Myśląc o przyszłości odwiedź duży sklep z komikasami

Wielu ludzi inwestuje w coś, by mieć zabezpieczoną przyszłość. Bardzo często są to akcje jakiejś firmy lub nieruchomości. Jednak nie każdy ma aż tyle pieniędzy, by podobne działania przedsięwziąć.

Sklep z komiksami to inwestycja

KomiksyWówczas bierzemy jakieś ubezpieczenie na życie i problem wydaje się być z głowy. Ludzie jednak nie myślą często o tym, co posiadają w swoich domach. Każdy z nas coś posiada, zbiera, kolekcjonuje. Dziś może wydawać nam się to bezwartościowe, a za kilkanaście lat będzie warte o wiele więcej. Dlatego warto czasem po prostu odwiedzić duży sklep z komiksami. Dziś takie rzeczy naprawdę są bardzo popularne. Powstają wersje kinowe znanych komiksów i ludzie znów zaczęli się nimi interesować. Może to być świetna inwestycja w przyszłość. Tak samo zresztą jak kasety magnetofonowe. Każdy z nas jakieś na strychu ma, ale prędzej je wyrzuci, niż zachowa na przyszłość. Jednak dziś taki sprzęt odchodzi do lamusa i niegdyś mogą być klasykami jak płyty winylowe. Wystarczy zobaczyć pierwszy lepszy antykwariat, by spostrzec co dziś uznajemy za antyki. Ja kiedyś doznałam szoku w skansenie. Były tam małe drewniane domki, które do złudzenia przypominały dom mojej babci. Dla niej to życie codzienne, a dla historii już prawdziwy zabytek. Nie tak wiele lat minęło, odkąd komiks amerykański przecierał swoje pierwsze szlaki. Dziś taki komiks bardzo trudno jest dostać, a wręcz toczą się o nie zaciekłe licytacje.

Jak dla mnie każde większe miasto jak np. Łódź, ma w swoich czeluściach wiele takich pereł. Wystarczy poszukać i jakoś ulokować pieniądze na czarną godzinę.