Nasz dom zaprojektowało najlepsze biuro projektowe

Całkiem niedawno zakończyła się budowa naszego nowego domu. Do zrobienia pozostały nam jeszcze tylko prace wykończeniowe. Całość zaprojektowało nam jedno biuro projektowe. Znaleźliśmy najlepsze biuro oferujące kompleksowe projektowanie domów z zewnątrz i wewnątrz. Nasz dom jest dopiero w stanie surowym zamkniętym, ale całość wygląda naprawdę imponująco.

W biurze projektowym dostaliśmy sporą zniżkę

biuro projektowe bydgoszczKiedy byliśmy na etapie planowania budowy naszego domu to wiedzieliśmy, że musimy zacząć od projektu budowlanego. Musieliśmy mieć taki projekt, żeby móc w ogóle myśleć o jakiejkolwiek budowie. Postanowiliśmy z żoną, że znajdziemy najlepsze biuro, które zaprojektuje nam dom w całości. Chodziło nam o to, żeby wszystko zrobić w jednej pracowni. I udało nam się znaleźć najlepsze biuro projektowe Bydgoszcz jest miastem, w którym działa tylko kilka naprawdę renomowanych biur projektowych. My trafiliśmy do takiego, w którym można było zamówić projekt budowlany i do niego od razu projekt aranżacji wnętrz. Zdecydowaliśmy się od razu na całościowe zaprojektowanie naszego domu i dostaliśmy całkiem sporą zniżkę. Normalnie musielibyśmy zapłacić około dziesięciu tysięcy złotych za takie kompleksowe projektowanie. Po zniżce okazało się, że do zapłacenia mamy niespełna siedem tysięcy. Projekt budowlany zrobiono dla nas naprawdę szybko, dzięki czemu mogliśmy od razu składać wniosek o pozwolenie na budowę.

Za chwilę do naszego nowego domu wejdzie ekipa, która zajmie się wykańczaniem wnętrz według stworzonego dla nas projektu. O pomoc w znalezieniu kompetentnych fachowców poprosiliśmy biuro, które wykonywało wszystkie projekty. Dzięki temu możemy być pewni, że prace wykonane zostaną zgodnie z tym, co jest narysowane w projekcie aranżacji wnętrz naszego nowego domu.