Nowoczesne pomysły na kwiaty cięte

Kwiaciarnie, które idą z duchem czasu stwarzają bardzo pomysłowe flower boxy. Są one alternatywą typowych sztucznych kwiatów lub żywych ciętych. Praktycznie za taki sam koszt możemy kupić właśnie taki boks i cieszyć się wyglądem pięknych kwiatów dłużej. Ponadto wyglądają one cudowny i bardzo nowocześnie oraz pasują na każdą okazję.

Cena za box kwiatowy

box kwiatowyBoksy kwiatowe w polecanych kwiaciarniach zaczynają się już od 30 zł. Oczywiście im droższy box kwiatowy tym większy. Zawiera on wtedy po pierwsze większe Pudło oraz większą ilość kwiatów. Najfajniejsze oczywiście są boksy, które zawierają kwiatki żywe. Są one alternatywą dla kwiatów w bukietach, które wręczamy komuś na urodziny. Wytrzymują one dłużej od takich kwiatów ciętych. Najczęściej zamawiamy flower boxy z róż. Oczywiście oprócz kwiatów w środku są różne Gałązki zielone. Wszystko zależy od koncepcji oraz pomysłu nasze ulubione kwiaciarki. Cena za boksy może wynosić nawet 150 zł ale wtedy może on zawierać np. jakiś mały alkohol. Takie boksy możemy dać ukochanej kobiecie z różnych okazji np. z okazji rocznicy ślubu zamiast tradycyjnych do tej pory bukietów kwiatów. Są one niezwykle nowoczesny oraz dzięki włożone do środka mokrej go chce utrzymują dłużej świeżość. Boxy oczywiście nie są zwykłym kartonikiem lecz fajnym Wodoodpornym pudełkiem dlatego później można go wykorzystać na jakieś drobne przedmioty.

Chyba każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty. Szczególnie jeśli są to nowoczesne bukiety typu flower box. Polecane kwiaciarnie dokonują je zarówno z kwiatów sztucznych jak i żeby. Mogą stanowić one Świetny prezent dla naszej mamy, żony czy babci z różnych okazji. Cena jest porównywalna do zwykłych bukietów kwiatowych natomiast wygląd jest zupełnie inny, bardziej nowoczesny i stylowy.