Odwiedziny koleżanki za granicą

 

Moja koleżanka wyjechała z chłopakiem do Holandii. w sumie to byłam przekonana, że popracują tam jakiś czas i wrócą. Jednak z miesiąca na miesiąc zaczęło im się tam podobać coraz bardziej. W końcu podjęli decyzję o tym, że zostają tam na stałe i to tam będą chcieli kupić dom dla siebie bądź mieszkanie.

Bardzo komfortowy bus

wygodne busy do holandiiI w sumie koleżankę widziałam tylko przy okazji świąt bo wtedy przyjeżdżała do rodziców.Pewnego dnia powiedziała mi, że jest w ciąży. to bardzo dobra wiadomość. Szkoda tylko, że nie mogę widzieć jej częściej. Miałam trochę urlopu i wiedziałam, że koleżanka tez przebywa już teraz tylko w domu dlatego też postanowiłam ją dowiedzieć. Stwierdziłam, że może nawet jej w czymś pomogę. Koleżanka bardzo się ucieszyła. Powiedziała mi żebym przyjechała do niej busem. Tak właśnie jeżdżą do niej jej członkowie rodziny. To podobno najlepszy środek transportu i do tego jest w bardzo dobrej cenie. Te wygodne busy do Holandii jeżdżą z mojego miasta i do nawet często także taki wyjazd to nie jest żaden problem. Oczywiście wcześniej kupiłam sobie już bilet. Musiałam mieć przecież pewność, że będzie dla mnie miejsce. Mimo tego, że było tego dnia bardzo gorąco to w busie absolutnie nie dało się tego odczuć. Był to nowy samochód wyposażony w klimatyzację i jeszcze inne udogodnienia dzięki, którym podróżowało się bardzo dobrze. Siedzenie też były bardzo wygodne. I pewnie też dlatego udało mi się nawet trochę pospać co jednak nie zdarza mi się gdy jeżdżę innymi środkami transportu.

Busem na miejsce dojechałam szybko i bezpiecznie. Widać było, że kierowca jaki prowadził bus był osobą z ogromnym doświadczeniem. Dla mnie takie rzeczy są bardzo ważne i zwracam na nie uwagę. Na przystanku czekała już na mnie koleżanka. Z powrotem też wracałam busem.