Okulary jako modny dodatek do ubioru

 

Pracuję jako stylistka i pomagam kobietom znaleźć ich własny styl. Od niedawna pracuję w pewnym dużym salonie optycznym, gdzie doradzam w wyborze najlepszych oprawek. To wcale nie jest łatwa praca!

Oprawa okularowa to ważny element wyglądu

stylowo wygladajace oprawy okularowe z krakowaOkulary mają bardzo duży wpływ na to, jak nas widzą inni ludzie, więc zawsze warto dobrać je nie tylko pod kątem wygody, ale też urody. Każdemu z nas pasuje coś innego ze względu na kształt twarzy i naszą ogólną kolorystykę, ale też przez styl ubioru i pracę. I mamy bardzo odmienny gust, dlatego coś, co na kimś wygląda okropnie, dla innego będzie idealnymi okularami, w których będzie wyglądać elegancko i interesująco. Zawsze staram się jak najlepiej doradzać klientom salonu, choć zdarzają się i tacy, którzy upierają się na określonym stylu oprawek, bo jest modny albo pochodzi od znanego projektanta. Są też tacy, którzy szukają okularów zerówek, bo mają doskonały wzrok, ale uważają, że w okularach będą wyglądać lepiej i czasem faktycznie tak jest. Na szczęście w moim miejscu pracy jest bardzo duży wybór, bo mieszkańcy Krakowa, gdzie mieści się salon, podążają za różnymi trendami mody i mają bardzo różnorodne gusty. Dzięki szerokiemu wyborowi oprawek nie jest mi trudno znaleźć dla kogoś stylowo wyglądające oprawy okularowe z Krakowa, które naprawdę pasują do jego wyglądu. Zdarza mi się jednak nie trafić w gust i wtedy szukamy dalej… Najłatwiej jest z osobami, które chcą mieć więcej niż jedną parę okularów i dobierają je w zależności od okazji. Wtedy mogę zaproponować bardziej ekstrawaganckie modele, które na co dzień nie pasują, ale na imprezę są świetnie.

Takich osób jest coraz więcej, co pokazuje, że okulary to już dla nas nie tylko konieczność, ale też modny dodatek do wyglądu. Bardzo mnie to cieszy, bo dzięki temu zawsze będę miała pracę!