Oświetlenie w postaci stylowego lampionu

Ogród jest dla mnie magicznym miejscem, w którym mogę się zrelaksować lub spędzić miło czas z najbliższymi. Urządziłam go tak, żeby był oazą zieleni i wygodnym miejscem do wspólnych spotkań. Niedawno stanęła w nim piękna altana z drewna, obok zaś betonowy grill. Postanowiłam też zadbać o dobre oświetlenie, żeby było przyjemniej tam siedzieć o później porze.

Ozdobne lampiony do ogrodu

duży lampion białyPiękny ogród to dla mnie dużo zieleni, przede wszystkim drzew i kwiatów. W moim ogrodzie mam również duże oczko wodne oraz miejsce do biesiadowania. To ostatnie stworzyłam stosunkowo niedawno. Zamówiłam u znajomego stolarza drewnianą altanę wraz z stołem i ławkami. Obok altany stanął też duży, kamienny grill. Ważnym elementem tego miejsca jest odpowiednie oświetlenie, które umożliwia wspólne siedzenie pod gołym niebem do późnych godzin wieczornych. Zależało mi na tym, żeby w moim ogrodzie nie były to tylko zwykłe lampy, ale też jakieś artystyczne oświetlenie. W celu oświetlenia całej altany kupiłam duży lampion biały, który postawiłam na stole. Kilka mniejszych lampionów chce podwiesić pod zadaszeniem altany, żeby było jaśniej. Jak chodzi o wspomniany wcześniej biały lampion to tak mi się spodobał, że kupiłam więcej sztuk. Część z nich ma wbudowaną żarówkę na baterię, do części, zaś, wkłada się świeczkę. Te ze świeczką zdobić będą mój salon. Na pewno dokupię jeszcze mniejsze egzemplarze lampionów, które będą pełniły rolę świeczników w altanie, tak, żeby stworzyć nastrój.

Odpowiednio dobrane oświetlenie w ogrodzie to nie tylko kwestia jasnych lamp, ale też stworzenia niepowtarzalnego klimatu. W moim ogrodzie klimat ten w dużej mierze tworzą lampiony, które bardzo mi się spodobały i wykorzystuje je wszędzie gdzie się da. W altanie ogrodowej stanął na przykład duży , biały lampion.