Pomysł ze schodami został zaakceptowany przez właściciela

 

Moja firma budowlana została wynajęta do budowy domu za miastem. Klient miał gotowy projekt, który zaczęliśmy wdrażać. Miałem wątpliwości co do rozwiązania na pierwszym piętrze, ale wiedziałem, że klient to rozsądny człowiek i na pewno uda się dojść do porozumienia.

 Montaż schodów przeprowadziłem osobiście

schody zielona goraMimo, iż na projekcie były uwzględnione schody zielona góra to klient chciał zastosować coś innego. Jego pomysł nie bardzo był realny do wdrożenia a klient nie zna się na budowie i nie wiedział jak to wszystko jest wykonywane. Postanowiłem z nim osobiście porozmawiać na ten temat jak już mieliśmy się za to zabierać. Zasugerowałem mu, że schody zielona góra są jedynym rozwiązaniem, które jest nie tyle bezpieczne to wygodne. Klient słuchał mnie dość uważnie i przyznał rację. Mój pomysł dość mu się spodobał, ponieważ zaproponowałem mu schody zielona góra, które są nowoczesne i metalowe. Dzięki temu zachowany w całości zostanie klimat całego domu. Dostałem zgodę na dalsze prace i postanowiłem, że schody zamontuję samodzielnie, ponieważ najlepiej się na tym znam a klient jest dość wybredny. Zamówiłem najlepsze schody zielona góra, które dostarczył mi mój znajomy na plac budowy. On pracuje w tej firmie jako kierowca i nie raz już do mnie przyjeżdżał z jakimiś produktami. Wiedziałem, że te schody będę montował bardzo długo, ale miałem czas, bo chłopaki ogarniali resztę a musiałem mieć pewność, że wszystko będzie wykonane jak należy. Klient musi wiedzieć, że to była najlepsza decyzja.

Kiedy już ukończyliśmy całkowicie budowę domu to klient powiedział, że cieszy się, że namówiłem go na te schody. Jest bardzo zadowolony i na dniach będzie sprowadzał swoją rodzinę do nowego domu. Wykonaliśmy wszyscy kawał na prawdę dobrej roboty.