pościel 33d

Pościel 3D sprawia frajdę

Moje dzieciaczki uwielbiają różne bajki. Postanowiłam więc któregoś dnia sprawić im niespodziankę. Odwiedziłam sklep z pościelą 3d aby kupić im pościel z ich ulubionymi księżniczkami. Niestety, takich nie mieli tam akurat, i trochę pokrzyżowało mi to moje plany.

W hurtowni pościeli 3D są wzory dla dzieci

posciel rzadekNie poddawałam się mimo to i postanowiłam, że poszukam gdzie indziej. Wiedziałam, że w internecie na pewno coś takiego dla nich znajdę. Znalazłam więc sklep internetowy w którym była pościel 3d i zaczęłam przeglądać wzory. Mieli specjalny dział dla dzieci, i tam na szczęście były te ich księżniczki. Niestety, pościel 3d hurtownia dostarcza im towar tylko co tydzień, więc musiałam chwilę poczekać. No ale to nic, chwilę się wstrzymam, a przynajmniej nie będę musiała już więcej szukać. A może i hurtownia dostarczy towar prędzej, kto wie, czasami tak bywa. Tak się złożyło, że czekałam około sześciu dni i dowiedziałam się, że moje zamówienie już jest zrealizowane, i oczekiwałam na wysyłkę. Jak już do mnie przyszła to od razu zawołałam moje córki i pozwoliłam im rozpakować paczkę, żeby widzieć ich reakcję. Większa frajda jest jak mogą rozpakować już od początku, bo jest taka chwila niepewności. Za chwilę widziałam już uśmiechnięte buzie. Ale skakały z radości. Mówiły, że mnie uwielbiają za ten prezent. Od razu kazały sobie nawlec kołdrę w ich nowe powłoczki. Cieszyłam się, że mogę im sprawić radość, bo przecież dzieci tak szybko dorastają, nawet nie zauważam jak rosną. Później jak już będą dorosłe, to przynajmniej będą miały dobre wspomnienia z dzieciństwa.

Nie mają ojca, niestety, zostawił nas jak jeszcze byłam w ciąży. Nie wiem dlaczego, chyba bał się odpowiedzialności. Więc chociaż staram się zrekompensować im braki przez różne podarki. W jakiś sposób chociaż się mogą ucieszyć.