Poszukiwania eleganckiego hotelu

Zbliżał się sezon wakacyjny. Razem z żoną chcieliśmy udać się na urlop podczas którego wypoczniemy w prawdziwym luksusie. Zależało nam, żeby pojechać nad morze, ponieważ oboje pochodzimy z tego regionu, a już bardzo dawno nie byliśmy w tamtej okolicy. Postanowiliśmy znaleźć jakieś luksusowe miejsce, które będzie położone blisko morza. Najlepiej z widokiem na morze.

Znaleźliśmy odpowiedni hotel w Gdyni

elegancki hotel - gdyniaSwoje poszukiwania rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę internetową frazę: elegancki hotel – gdynia i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Dość szybko natrafiliśmy na interesującą nas ofertę. Był to luksusowy hotel połączony ze SPA i basenem. Do każdego noclegu dołączone było wyżywienie na cały pobyt. Ten elegancki hotel położony był nad samym morzem. Mogliśmy dosłownie wyjść z hotelu prosto na plażę. Hotel był czterogwiazdkowy i oferował obsługę na światowym poziomie. Od razu zdecydowaliśmy się zarezerwować dla nas hotel w wybranym terminie. Wybraliśmy pokój z widokiem na morze. Była to trochę droższa opcja, ale zdecydowanie warta wykupienia. Na wyposażeniu pokoju była wanna z jacuzzi oraz duże małżeńskie łóżko. W całym hotelu była wykładzina podłogowa, a na śniadanie mogliśmy udać się do baru gdzie był szwedzki stół, bądź zamówić coś do pokoju. Obie wersje były wliczone w cenę i brzmiały równie kusząco. Nie mogliśmy doczekać się wyjazdu.

Na miejscu dość szybko przekonaliśmy się, że ten elegancki hotel to był strzał w dziesiątkę. Obsługa była bardzo miła, na światowym poziomie. Na miejscu mogliśmy korzystać z basenu i szerokiej oferty masaży relaksacyjnych. Śniadanie oraz obiady były bardzo pyszne. Mogliśmy najeść się do woli. Mimo, że dosłownie obok nas było morze z tego hotelu wprost nie chciało się wychodzić. To był wspaniały urlop.