Praktyczne farby marki Annie Sloan

Niekiedy chcemy odnowić nasze meble, jednak zwykle wymaga to od nas szlifowania i gruntowania, przez co rezygnujemy z pomysłu. Dlatego Annie Sloan w 1990 roku wymyśliła bardzo praktyczny produkt do odmalowywania starych mebli. Jest to przy tym wszystkim banalnie proste i warte naszego zainteresowania.

W poszukiwaniu farb do mebli

annie sloan farbaNa całym świecie znajdziemy niewiele produktów tak praktycznych jak farba do mebli, dzięki której nie musimy wykonywać pełnego gruntowania oraz szlifowania naszych mebli, aby je odnowić. Popularna obecnie Annie Sloan farba jest jedną z ciekawszych ofert na rynku, gdyż już od roku 1990 znajdujemy na rynku ten uniwersalny produkt. Wystarczy pomalować nasze meble w całości albo wykorzystać je w celach dekoracyjnych. Następnie pozwolić jej wyschnąć, co dzieje się bardzo szybko i mamy gotowy oraz odświeżony mebel. Ta farba to Chalk Paint, a to wszystko ze względu na jej ultramatowe i aksamitne wykończenie. Obecnie otrzymamy 44 odcienie tego produktu, dlatego z łatwością dobierzemy interesujące nas kolory. Nie zapomnijmy tylko o tym, iż po pomalowaniu naszego mebla należy go odpowiednio nawoskować, aby efekty były trwałe. W innym przypadku. Ciekawostką jest również to, iż nie muszą być to jedynie meble drewniane. Farby te fenomenalnie zadziałają na powierzchni metalowej, cemencie, a nawet plastiku. To jeden z bardziej uniwersalnych produktów na rynku.

Jedną z ciekawszych opcji na rynku są farby od Annie Sloan, które pozwalają nam na renowację bądź dekorację mebli we własnym zakresie. Farby te dają przyjemne matowe wykończenie, dzięki któremu wyglądają naprawdę schludnie. Wystarczy dobrać ulubione kolory bądź pasujące do naszych wnętrz i mebel będzie odświeżony i gotowy do użytkowania tego samego wieczoru.