Przepiękna grafika na panelach szklanych

 

Nigdy nie przywiązywałam większej uwagi do tego, jak wygląda mój pokój. Oczywiście porządek zawsze w nim utrzymywałam, lecz dotychczas kolor ścian, tudzież meble były mi całkowicie obojętnymi kwestiami. Do czasu, kiedy nie zobaczyłam w internecie przepięknego pokoju.

Grafiki na szkle, jako doskonała i praktyczna dekoracja

szkło z grafiką dostępne w warszawieDotychczas mój pokój wyglądał bardzo zwyczajnie. Miałam w nim białe ściany i stare meble, jeszcze za czasów dzieciństwa. Któregoś jednak dnia zobaczyłam, jak łatwo można sprawić, że nasz pokój nabierze nowej duszy. Wystarczyło stare meble przemalować na modny, szary odcień oraz dorzucić kilka dodatków do pokoju, jak np kocyki i poduszki w pastelowych kolorach. Kiedy skończyłam pracę nad swoim pokojem, wyglądał on naprawdę fantastycznie, lecz jedna ze ścian wręcz straszyła pustkami dlatego zaczęłam szukać rozwiązania. Okazało się nim szkło z grafiką dostępne w Warszawie, które znalazłam w jednym z sklepów z artykułami remontowymi. To, co wprawiło mnie w zachwyt to grafika na ogromnych rozmiarów szkle, przedstawiająca trzy dmuchawce w stonowanym, szarym odcieniu. W oczach mojej wyobraźni szkło idealnie komponowało się z moją pustą ścianą, więc postanowiłam takowe zakupić. Jego cena nie była wygórowana i co ważniejsze, z pewnością niższa, niż gdybym chciała się bawić w kupowanie pięknych obrazów na ścianę. Mój brat z kolei, postanowił pomóc mi w montażu szkła, także pozwoliło mi to zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

Miałam stuprocentową rację, co do prezentowania się szkła na ścianie. Mój pokój wyglądał dosłownie, jak ze snu. Szare meble, mnóstwo jasnych poduszek oraz miękkich kocyków w połączeniu ze szklaną grafiką, dawały naprawdę ciepły nastrój i wprowadzały do pokoju bardzo przytulną atmosferę. Efekt końcowy tak spodobał się mojemu bratu, że również postanowił zakupić do swojego mieszkania szklane panele.