Przerwa na masaż relaksacyjny

Kiedy towarzyszy ci uczucie zmęczenia i wypalenia psychicznego, powinnaś spróbować masażu relaksacyjnego. Przyjemny dotyk połączony z olejkami eterycznymi oraz spokojną muzyką, sprawią, że szybko powrócisz do formy i będziesz w stanie dać z siebie 100 procent.

Odprężający masaż relaksacyjny

masaże relaksacyjne - KrakówWspółcześnie każdy potrzebuje wsparcia w radzeniu sobie ze stresem. Żyjemy w czasach, w których człowiek jest przygotowywany do udziału w wyścigu społecznym o lepsze życie, ale nikt nie uczy go jak radzić sobie z emocjami, które często są ponad nasze siły. Jednym ze sposobów niwelowania stresu są masaże relaksacyjne – Kraków to miejsce gdzie znajdziesz pełną ofertę tego typu zabiegów. Na miejscu ustalisz z masażystką lub fizjoterapeutą zakres masażu. Najlepszy jest całościowy masaż, jednak jeśli nie masz wystarczająco czasu, możesz skorzystać z działań na kilku partiach ciała jak spięte plecy i barki lub nogi. Natomiast w zamian otrzymasz seans przyjemnego pobudzania mięśni oraz odprężenie dla zmęczonego codziennym wysiłkiem umysłu. Masażystka będzie delikatnie głaskać skórę przygotowując do dalszych działań, ugniatać mięśnie oraz uklepywać grzbietem dłoni aby pobudzić krew do odżywczego działania oraz zakończy rozcieraniem mającym na celu złagodzenie wszelkich obrzęków. Takie kompleksowe działanie zniweluje dolegliwości bólowe, poprawi metabolizm przyspieszając proces spalania tkanki tłuszczowej oraz pobudzając układ krwionośny i limfatyczny co pozwoli szybciej usunąć toksyny z ciała i wzmocnić odporność organizmu.

Po godzinie spędzonej na stole do masażu relaksacyjnego wyjdziesz odprężona i odczujesz jak zbawienny wpływ na odczuwanie stresu miały ręce masażystki. A do pracy wrócisz jako optymistka pełna energii do dalszego działania.