Prześcieradła wysokiej jakości

 

Jakiś czas temu postanowiliśmy z mężem założyć własną firmę, która bazowałaby na moim wieloletnim doświadczeniu związanym z hotelami. Moi rodzice, bowiem, przez blisko dwadzieścia lat prowadzili z sukcesami hotel, który niedawno sprzedali,  chcąc udać się na emeryturę. Ja, znając realia prowadzenia tego typu działalności, chciałam zrobić coś innego. 

Produkcja prześcieradeł do hoteli

prześcieradła hoteloweProwadzenie hotelu jest wbrew pozorom bardzo wymagającym i czasochłonnym zadaniem, wymagającym sporo cierpliwości pasji przede wszystkim. Mieli je moi rodzice i za to mocno ich podziwiałam. Przez wiele lat obserwowałam jak z sukcesami prowadzili hotel i przy okazji dowiedziałam się bardzo dużo o tej branży. Dzięki temu teraz mogłam otworzyć własną firmę. Produkuje wysokiej jakości prześcieradła hotelowe, dlatego, że brakuje tego typu produktów na rynku. A prześcieradła są jednym z najczęściej wymienianych produktów w hotelach. Dokładnie wiedziałam, jakiego typu prześcieradła sprawdzają się najlepiej i w pierwszej kolejności uderzyłam z moim produktem do sieciowych hoteli. Poprosiłam ich też o kilka wskazówek, które zastosowałam przy produkcji. Obecnie sprzedajemy prześcieradła do kilku znanych sieci hoteli. Na razie tylko w naszym kraju, ale są plany wyjścia poza Polskę. Duże znaczenie w prześcieradłach hotelowych ma to, żeby były one hipoalergiczne, najlepiej wykonane z naturalnych materiałów, co wpisuje się idealnie w modę na ekologię.

Jednym z produktów, który najczęściej zużywa się w hotelach, jest prześcieradło. Im lepszy hotel, tym ma też większe wymogi co do jakości samych prześcieradeł. Mając sporo wiedzy na ten temat, postanowiłam ją wykorzystać do produkcji prześcieradeł. Otworzyłam własną firmę, która bardzo dobrze się rozwija na tem moment.