Przykrywana piaskownica dla dzieci

 

Moi rodzice niedawno kupili małą działkę w mieście. Bardzo się z tego powodu cieszę bo będę miała w ciepłe dni gdzie iść z dzieckiem. Mieszkam w bloku i wtedy mogłam ten czas spędzać co najwyższej na placach zabaw. Oczywiście jest to jakaś opcja ale wolałabym iść jednak z nią gdzieś na działkę właśnie.

Najbardziej bezpieczna piaskownica

piaskownica little tikesGdy dowiedziałam się, że rodzice dokonali tego zakup postanowiłam kupić już jakieś rzeczy żeby moje dziecko miała się czym bawić. Zaczęłam od zakupu piaskownicy. Jednak córka po prostu uwielbiać bawić się w piachu także musiał być to zakup, który zrobiłam w pierwszej kolejności. Stwierdziłam, że najlepsza byłaby piaskownica, która będzie przykrywana. Jednak jest to przede wszystkim bezpieczne. W sklepie zobaczyłam takie w kształcie żółwia. Była piaskownica little tikes, która postanowiłam kupić. Obejrzałam ją dokładnie i stwierdziłam, że została bardzo dobrze wykonana. Do tego kształtem przypomina żółwia a moja córka bardzo lubi wszystkie zwierzęta także to też jej się bardzo spodoba. Obawiałam się tylko czy swój zakup zmieszczę w samochodzie. Jednak na szczęście okazało się, że gdy złożyłam siedzenia to weszła. Od razu zawiozłam ją na działkę rodziców. W sklepie kupiłam też worki ze specjalnym piaskiem do piaskownicy. Na działce ustawiłam piaskownicę z tatą w odpowiednim miejscu i wsypaliśmy piasek. Byłam pewna, że córka będzie bardzo szczęśliwa z tego zakupu. Następnego dnia zabrałam ją więc do rodziców.

Gdy zobaczyła piaskownicę od razu do niej pobiegła. Nie poszła się nawet przywitać z babcią i dziadkiem. Dałam jej zabawki do piaskownicy i zaczęła robić różne baby. Byłam szczęśliwa patrząc jak się wspaniale bawi. Planuję teraz kupić jeszcze inne sprzęty do zabawy w końcu u rodziców jest teraz sporo miejsca.