Radca prawny pomógł mojej firmie

 

Moja firma przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Okazało się, że mój księgowy nie był do końca uczciwy, w dodatku zwolniła się moja asystentka, a jeden z kontrahentów się wycofał z inwestycji. Nie wiedziałam co robić. Zależało mi na mojej firmie, ale zawiłości prawne nie były moją specjalnością.

Radca prawny był fachowcem

radca prawny z pruszcza gdanskiegoPostanowiłam zgłosić się po pomoc do specjalisty z tej dziedziny. Wybrałam kancelarię znajdującą się najbliżej mnie, gdzie czekał na mnie  radca prawny z Pruszcza Gdańskiego. Specjalizował się on w prawie gospodarczym i finansowym, więc był odpowiednią osobą do której powinnam się skierować. Powiedziałam mu wszystko na temat mojej firmy i jej kłopotów. Powiedział, że jest mi w stanie pomóc, tylko to trochę potrwa. Musi sprawdzić parę rzeczy dokładnie w kodeksie, a potem przygotować dla mnie różne umowy i druczki prawnicze. Byłam jednak zadowolona, że zajmie się moją sprawą i że wie co robić. Kiedy przyszłam do niego na drugie spotkanie to wszystko już miał dla mnie przygotowane. Miałam gotowe wzory umów i kontraktów,  a on powiedział mi wszystko na temat tego jakie powinnam podjąć dalej kroki. Byłam wniebowzięta, że coś mam już za sobą i że uda mi się jakość załatwić te sprawę. Od razu przeczytałam i podpisałam wszystkie papiery i poszłam je składać w stosowne miejsca. Teraz jeszcze czekać mnie będzie rozprawa sądowa z moim księgowym, ale ten radca prawny także może mnie tam reprezentować. Nie boję się o wynik sprawy.

Dobrze że sama nie próbowałam niczego naprawiać tylko od razu zgłosiłam się do fachowego radcy prawnego. Mimo iż musiałam za to zapłacić to na pewno tym sposobem uniknęłam wielu kłopotów i zaoszczędziłam spor czasu jaki bym poświęciła na czytaniu kodeksów na własną rękę i samodzielnym załatwianiu sprawy.