Siostra miała bardzo dobrego fotografa na ślubie

 

Moja siostra brała ślub tydzień temu. Cały czas wspominam jej wesele. Było na prawdę bardzo fajne. Już dawno tak się nie wybawiłam. Goście dopisali, pogoda była rewelacyjna tak samo jak jedzenie. Zespół idealny do zabawy i fotograf, który jest podobny najlepszy w mieście.

Siostra czeka na zdjęcia ze ślubu

pomysłowa-fotografia-ślub na na śląskuSiostra zatrudniła fotografa z polecenia. sama była kiedyś na ślubie u swojej przyjaciółki, która korzystała z jego usług. Pan Sławek jest profesjonalista. Nie męczył gości i jej przyjaciółka mia tyle fajnych zdjęć. Zdjęcia były prawdziwe, pokazywały emocje gości. Można se było wzruszyć oglądając same zdjęcia. Siostra postanowiła także skorzystać z jego usług pomimo tego, że Pan Sławek jest dosyć drogim fotografem. Siostra ustaliła z nim wszystkie szczegóły. Fotograf miał już nawet kilka pomysłów na sesje ślubną i plenerową. Siostra dopiero co podpisała z nim umowę a już rozmawiali o tym jak będą wyglądały ich zdjęcia ślubne. Była bardzo zadowolona z jego pomysłów. Pomysłowa fotografia ślubna na Śląsku jest bardzo popularna. Wielu fotografów korzysta z rożnych pomysłów żeby zdjęcia były jak najbardziej kreatywne. Moja siostra miała cudowną sesję w plenerze. Zdjęcia były robione w parku wśród zieleni i nad rzeczką. Na pewno zdjęcia będą piękne. Na ślubie fotograf wymyślił bardzo fajną zabawę dla wszystkich gości, w trakcie której były robione zdjęcia. Na pewno będą inne niż wszystkie. Ja jakoś świadkowa byłam w pobliżu siostry i na pewno będę miała pełno zdjęć. Mam nadzieję, że ładnie na nich powychodzę.

Zdjęcia mają zostać dostarczone do siostry w ciągu miesiąca. pan Sławek teraz ma wiele zleceń i stara się jak najszybciej wywoływać zdjęcia po każdej uroczystości, w której bierze udział. Zastrzega sobie jednak czas do około miesiąca na realizację.