Siostra wynajmuje dobrego fotografa

 

Rok temu brałam ślub. Jeszcze doskonale pamiętam jakie emocje towarzyszą temu wydarzeniu. I też pamiętam ile trzeba było w związku z tym załatwić spraw. Moja siostra właśnie za pół roku będzie miała swój ślub. Ma już załatwioną salę i termin w kościele.

Najlepszy fotograf na ślubie siostry

bezkonkurencyjna fotografia slubna we wroclawiuJednak oprócz tego zostało jeszcze sporo rzeczy do załatwienia. Postanowiłam jej więc w tych przygotowaniach pomóc bo ona nie ma na to zbyt wiele czasu. Bardzo ważny podczas ślubu jest fotograf i kamerzysta. Z kamerzysty nie byłam za bardzo zadowolona. Jednak fotograf moim zdaniem był najlepszy jaki tylko mógł być. I mamy z mężem naprawdę wspaniałe zdjęcia z tej uroczystości. Siostra stwierdziła, że chciałaby bardzo mieć tego samego co my. Jednak jest to bezkonkurencyjna fotografia ślubna we Wrocławiu po prostu. Zadzwoniłam od razu do fotografa i okazało się, że na szczęście na ten termin jeszcze nic nie miał. Także będzie mógł zrobić zdjęcia mojej siostrze na ślubie. Siostra była z tego powodu bardzo zadowolona bo jednak dzięki zdjęciom właśnie jest najlepsza pamiątka na całe życie. Pojechałam z siostrą na spotkanie do fotografa żeby powiedziała mu dokładnie jakie zdjęcia by chciała i czy też będzie chciała mieć sesję po ślubie. Siostra bardzo by chciała mieć taka sesję w kilka dni po ślubie. Uważam, że szkoda byłoby gdyby jej nie wzięła bo nie jest to dużo większy koszt a jednak zdjęcia na pewno będą wyjątkowe. Siostra także chciałaby żeby były robione zdjęcia przed ślubem podczas przygotowań.

Ja takich zdjęć nie chciałam byłam chyba za bardzo na nie zestresowana. Jednak siostra jest zupełnie ode mnie inna i dobrze. Będzie miała przynajmniej więcej pamiątek z tego dnia. Szczerze mówiąc to już nie mogę się doczekać jej ślubu bo bardzo lubię takie właśnie imprezy.