Sklep online z bielizną

Odkąd podjęłam nową pracę nie mam zbyt dużo czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych. Gdy przyszła pora odświeżyć swoją letnią garderobę, jedyną opcją, którą brałam pod uwagę, były sklepy online z polską odzieżą. Szukając w sieci odpowiedniej strony, kierowałam  się kilkoma warunkami, które musiały być spełnione. Pierwszym z nich było to, by firma pochodziła z mojego kraju. Już wtedy natknęłam się na Italian Fashion.

Markowa odzież i bielizna online

marka italian fashion - sklep onlineTak, tak, wiem… polska marka, a w nazwie inny kraj? To tylko dlatego, że zespół, którzy tworzy firmę jest polsko-włoski. Cały proces produkcji zaś jest przeprowadzany tutaj. Co najważniejsze, również wysyłka jest z terenów kraju, co znacznie skraca czas oczekiwania dostawy towaru. Popularna jest marka Italian Fashion – sklep online oferuje bieliznę damską zwykłą i ciążową (a nawet dla świeżo upieczonych matek karmiących), męską oraz dziecięcą. W asortymencie dostępne są też takie elementy garderoby, jak skarpetki, rajstopy, oraz oczywiście piżamy. To te ostatnie skradły moje serce. Sklep oferuje przepiękne piżamki i koszule nocne dla pań nie tylko o rozmiarze rasowej modelki, ale też plus size. Dostępność krojów, wzorów i kolorów na tym samym poziomie, co małe rozmiary jest ogromnym plusem. Wszystkie kolekcje ubrań szyte są z naturalnych materiałów; stuprocentowej bawełny. Gdy wybrałam już te najlepsze perełki, zaczął się czas oczekiwania na przesyłkę. Otrzymałam ją błyskawicznie, co bardzo mnie zaskoczyło.

Szybka realizacja zamówienia i bardzo duży wybór w asortymencie to coś, czego szukam w każdy sklepie online. Zdecydowanie znalazłam to u Italian Fashion i gorąco go polecam każdemu. Nigdy nie miałam przyjemniejszej w dotyku i wygodniejszej w obyciu piżamy i nie zamienię jej na żadną inną.