Skuteczne zabiegi na twarz

 

Po tym gdy skończyłam czterdzieści lat zaczęłam zauważać u siebie znaczne zmiany w wyglądzie skóry. Wcześniej wyglądałam dobrze. W sumie nawet specjalnie nie zwracałam uwagi na to czy moja skóra się już starzeje. Gdy koleżanki w moim wieku się na coś skarżyła ja nie wiedziałam za bardzo o co im chodzi bo ja takich problemów nie miałam.

Młodo wyglądająca dolina łez

wypełnianie doliny łez katowiceJednak po czterdziestce zauważyłam, że skóra zrobiła się bardziej zwiotczała a moja twarz zaczęła wyglądać smutno. Zrobiły mi się sińce pod oczami. To znaczy tak wyglądało. Nie chciałam tak wyglądać. Wiedziałam, że w dzisiejszych czasach można jeszcze na jakiś czas starać się spróbować zatrzymać czas. Udałam się więc do lekarza medycyny estetycznej, który na co dzień wykonuje różne zabiegi. Tam dowiedziałam się, że najlepiej wykonać zabieg poprawiający wygląd doliny łez. Takie wypełnianie doliny łez Katowice nie jest też bardzo drogim czy inwazyjnym zabiegiem. Jest do tego wykorzystywany kwas hialuronowy. Efekt jest w sumie widoczny już od razu. Jednak po okresie trzech tygodni efekt jest jeszcze bardziej wyraźny. Zdecydowałam się więc na wykonanie go. Przed samym zabiegiem została mi znieczulona skóra. Po to żeby pacjent nie czuł zbędnego dyskomfortu. Potem już został wprowadzony kwas. Później lekarz jeszcze w odpowiedni sposób rozmasował go żeby był on rozłożony w sposób równomierny. Gdy spojrzałam w lustro od razu zauważyłam, że wyglądam lepiej chociaż byłam oczywiście lekko opuchnięta.

Codziennie obserwowałam się w lustrze jak szybko mogłam cofnąć te niezbyt ładne oznaki starzenia się skóry. Cieszyłam się, że w dzisiejszych czasach są sposoby na to żeby wyglądać lepiej. A koleżanki niech się żalą na to jak wyglądają. Ja wolałam coś z tym zrobić a nie się przejmować.